E.C.A. klimalar ile yaz mevsimi daha ferah

Türkiye iklimlendirme sektörünün öncü markası E.C.A., duvar tipi split klimalar ile konfor ve sağlıklı çözümü bir araya getiriyor. Farklı kullanıcı ihtiyaçlarına uygun üretilen Niobe Blue, Ecotech ve Spylos Pro serisi klimalar, son teknolojiyle donatılan yapısı sayesinde doğayı ve insanı önemsiyor.

İklimlendirme çözümleriyle kullanıcı beklentilerine inovatif şekilde cevap veren E.C.A., Niobe Blue, Ecotech ve Spylos Pro serisi klimalar ile yaz mevsiminin en sıcak günlerinde konfor sunuyor. UV sterilizasyonu, entegre Wifi modülü, uzun mesafe hava üfleyen güçlü fanı ve özel akıllı kanat yapısı ile farkını ortaya koyan Niobe Blue klima, kullanıcı deneyimine yüksek segmentte özelliklerle cevap veriyor. Ecotech klima; 3D üfleme yapabilme özelliği, evaporatör kurutma sistemi ile 3 farklı mod ile çalışırken, 4 katmanlı özel filtresi sayesinde de insan sağlığına en uygun hava kalitesini yaratıyor. Spylos Pro klima temiz hava ve nem dengesini maksimum düzeyde tutarken, oda içinde oluşması muhtemel bakteri ve mikroorganizmaların önüne geçiyor.

Niobe Blue entegre Wi-Fi modülü ile kullanıcılarına yüksek konfor sunuyor

UV sterilizasyon modunun 30 dakika devrede kalması sayesinde ortamda bulunan virüs ve bakterilerin etkinliklerini yüksek oranda azaltan Niobe Blue klima, ortamın sterilizasyonunu kusursuz gerçekleştiriyor. Fan motoru, kanat yapısı ve güçlü üflemesinin uyumu sayesinde havayı uzun mesafeli şekilde dağıtan Niobe Blue, tüm ortamı homojen şekilde soğutuyor. Wi-Fi özelliği ile mahal dışından da kontrol edilebilme özelliğine sahip Niobe Blue kullanıcılarına yüksek konfor sunuyor. Cihazın Self Clean modu toz ve yabancı partiküllere karşı evaporatörü temizlerken, karbon filtresi ise zararlı gazları ve kokuları yakalayarak daha sağlıklı bir hava kalitesi yaratıyor.

Ecotech ”I Feel” özelliği ile kullanıcının konumunu iklimlendirmeye öncelik gösteriyor

Yüksek konfor düşünülerek tasarlanan Ecotech klima, “I feel” özelliği ile kullanıcısının konumunu tespit ederek bu konuma en uygun şartlarda iklimlendirme gerçekleştiriyor. Ürünün isteğe bağlı devreye alınan özel modu da ortam sıcaklığı 8°C’nin altında olduğunda devreye girerek ısı dengesini koruyor. Eco modu ile daha ekonomik, turbo modu ile de daha hızlı çalışan Ecotech, konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. 4 katmanlı özel filtreye sahip cihaz, insan sağlığına en ideal hava koşullarını yaratıyor. Akıllı kanat yönlendirmesi sayesinde de soğutmada tavana, ısıtmada ise yere doğru üfleme yaparak kullanıcı konforunu düşünüyor.

Spylos Pro ile R32 soğutucu gazla sürdürülebilir ve çevre dostu kullanım

Yeni nesil teknolojik öğelerle desteklenen Spylos Pro klima, A++ enerji sınıfı ve içerdiği inverter donanımıyla soğutma konforunu artırmasının yanı sıra enerji tüketimini de azaltıyor. Gelişmiş kompresor frekansı sayesinde süper sessiz çalışma kabiliyetine sahip olan Spylos Pro, R32 soğutucu gaz ile yüksek verimli, sürdürülebilir ve çevre dostu bir profil çiziyor. Akıllı kanat yönlendirme, otomatik restart ve 24 saat zamanlayıcı özelliğine sahip cihaz, özel dizaynı ile uzun mesafelere hava üfleme performansı gösteriyor. Spylos Pro tüm bu özelliklere ek olarak kolay temizlenebilen dizayn, rahat uyku modu, sessiz mod ve nem düzenleyici fonksiyon gibi özellikleriyle kullanıcısına konfor vadediyor.

Önceki İçerikDaikin Shira Eco klimalar artık uzaktan kontrol imkanı sunuyor
Sonraki İçerikFes Klima ile endüstriyel mekanlara %100 taze havalı serinlik