Warmhaus, iş ortakları ile Afrika gezisinde buluştu

 

Warmhaus iş ortaklarına yönelik düzenlediği seyahat kampanyaları ile fark yaratmaya devam ediyor. Warmhaus Haziran ayının ilk haftasında iş ortaklarını Doğu Afrika’nın en güzel noktaları olan Tanzanya ve Zanzibar’da bir araya getirerek farklı bir deneyim yaşattı.

 

Sektöründe inovatif ürünleri ve teknolojisi ile fark yaratan Warmhaus, iş ortakları için düzenlediği yurtdışı gezileri ile de fark yaratıyor. Seyahat kampanyası kapsamında farklı coğrafyalara geziler düzenleyen Warmhaus’un 2-9 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen seyahat kampanyasının rotası Afrika oldu. Doğu Afrika’nın en büyük ülkelerinden olan Tanzanya ve Tanzanya’nın 40 kilometre uzağında yer alan dünyanın en güzel doğal güzelliklerinden birisine sahip olan Zanzibar gezisinde iş ortakları unutulmaz anlar yaşadı. “İşimize tutkuyla bağlıyız, tutkumuzu dünyanın her yerine taşırız. Zirve tutkumuzu Klimanjaro ile deneyimliyoruz” mottosu ile yapılan seyahat kampanyasının başlangıç noktası dabu motto doğrultusunda Afrika’nın en yüksek dağı Klimanjaro oldu.  Gezide Afrika’nın doğal güzelliklerini görme ve farklı kültürünü tanıma imkanı bulan iş ortakları, Tanzanya’nın vahşi ortamında avcı toplayıcı olarak yaşamlarını sürdüren Hadza Kabilesi ile bir araya geldi ve Tarangire Milli Parkı’nda macera dolu bir Safari Gezisi deneyimi yaşadı. Macera dolu gezinin bir sürprizi de Zanzibar’da yaygın olarak balıkçılık ve ulaşım için kullanılan Ngalawa tekneleriyle yapılan yarış oldu.

 

Geziye, Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna, Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Hoşgör, İş Geliştirme Müdürü Ali Şahin ve Yurtiçi Satış Müdürü Cem Haydar eşlik etti. Gezi sırasında yapılan toplantılarda Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna satış performanslarından dolayı yetkili satıcılara teşekkür etti. 2023 yılının ikinci yarısında gerçekleşecek yeni projelerden, iş birliklerinden, geleceğe yönelik stratejilerden ve hedeflerden bahsetti.

Önceki İçerik“Yüksek verimli düşük enerji tüketimli cihazların tercihi ile sektörde bir talep çoğalması oluşmuştur”
Sonraki İçerikE.C.A., Elazığ ve Van bayilerine seminer düzenledi