Pa-Flex Kauçuk, 2023’ün ilk çeyreğinde de adından söz ettirmeye devam ediyor

Yalıtım sektöründe öncü bir firma olma hedefiyle ilerleyen ve çeşitli ürün yelpazesiyle sektörde adından sıkça söz edilen markalardan biri olan Pa-Flex, dünyanın birçok ülkesindeki çeşitli projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Sektöre adım attıkları 2014 yılından bu yana yurt içinde ve yurt dışında prestijli projelerde yer almaya devam ettiklerini belirten Pa-Flex Kauçuk CEO’su Cafer Basık, “Ürünlerimizin tüketiciler tarafından ulaşılabilir olması için çalışmalar yürütmekteyiz. Dünya çapında genişleyen bayi ağımız sayesinde yurt içi ve yurt dışı konut, otel, hastane vb. projelerde yer almaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Pa-Flex Kauçuk CEO’su Cafer Basık, “Sektördeki arz, talep ve piyasa dengesini gözlemleyerek kendi bünyemizde çözüm odaklı Ar-Ge çalışmaları yürütmekteyiz”

Katılım sağlamış oldukları Endonezya-Malezya Ticari Heyeti’nden sonra Mısır ve İspanya’daki yurt dışı sektörel fuarlarda da katılımcı olarak yer alacaklarını söyleyen Cafer Basık, bu konuyla ilgili şu değerlendirmelerde bulundu: “Yüksek ihracat oranlarımız sayesinde her geçen gün biraz daha büyüyen markamız ile daha fazla ülkeye ulaşmayı ve böylelikle ülke ekonomisine de katkı sağlamayı hedefliyoruz.  Referans sayımızın artmasıyla beraber aynı doğrultuda ihracat oranlarımız da yükselmekte. Katılımcı ve ziyaretçi olarak düzenli bir şekilde yurt içi ve yurt dışı fuarlarda yer alarak sektördeki arz, talep ve piyasa dengesini gözlemleyerek kendi bünyemizde çözüm odaklı Ar-Ge çalışmaları yürütmekteyiz. İnovasyon ve Ar-Ge çalışmalarımızla birlikte hitap ettiğimiz sektöre hem konforlu ve kolay uygulama sağlayan hem de enerji tasarrufu sağlayan ürünler sunmak için çalıştık. Kaliteli ürün gamı ve müşteri memnuniyeti odaklı politikamız sayesinde sektörde adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz. Bayilerimize ve müşterilerimize,  vermiş olduğumuz kısa süreli termin ve güçlü stok ağımız ile daha hızlı ürün ulaştırmaktayız. Geliştirmiş olduğumuz barkod sistemimiz ile ürünlerimizi üretim aşamasından son kullanıcıya ulaşmasına kadar oluşan sürecin takibini gerçekleştirmekteyiz. Bu sistem ise sürdürülebilirlik açısından bizim için oldukça önem taşımakta. Firmamız bünyesinde yer alan laboratuvarlarımızda yapmış olduğumuz testlerin sonuçlarını akredite kuruluşlar aracılığı ile desteklemekteyiz. Böylelikle sloganımızda da belirttiğimiz üzere doğa dostu üretimler yapabilmek adına, sürdürülebilirlik için hedeflemiş olduğumuz belgelerden biri olan ISO 50001:2018 belgesini de bünyemize eklemiş bulunmaktayız.”

“2023 yılının ilk çeyreğinde hedeflediğimiz bazı belge ve sertifikaları bünyemize eklemiş bulunmaktayız”

Üretimden tüketim aşamasına kadar takip ettikleri sürecin doğaya ve çevreye olumsuz etkisini önlemek amacıyla Entegre Yönetim Sistemi’ni benimseyerek çalışanlarına ve tüketicilere Çevre Yaşam Döngüsü bilgilendirmesi yaptıklarını da sözlerine ekleyen Cafer Basık, “Ulaşmış olduğumuz ve ulaşmayı hedeflediğimiz her pazar için kaliteli üretim, kısa süreli termin, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı politikamız doğrultusunda sürekli olarak Ar-Ge, kalite kontrol, pazarlama, üretim ve lojistik departmanlarımızla toplantılar gerçekleştirmekteyiz. 2023 yılının ilk çeyreğinde hedeflediğimiz bazı belge ve sertifikaları bünyemize eklemiş bulunmaktayız. Yüksek ihracat oranlarımız sayesinde 2023 yılı başlangıcında ihracat alanında Onaylanmış Kişi Statü Belgesi’ni, mart ayında enerji verimliliği ve tasarruf alanında ISO 50001:2018 Belgesi’ni aldık. Sistemli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sayesinde projelerde sıkça tercih edilen Pa-Flex olarak İSİB tarafından beşinci kez plaket ile ödüllendirildik” dedi.

 

 

 

Önceki İçerikVaillant, Self Servis Uygulaması ile dijitalleşen hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor
Sonraki İçerikVaillant, üniversite buluşmaları ile gençlere ilham vermeye devam ediyor