Dizayn Grup’un Elitepipe ürünü, Altın Çekül 2022 ödülüne layık görüldü

İnşaat piyasasının Oscar’ı olarak anılan ve yapı sektörünün profesyonellerine erişim sağlayan Yapı Kataloğu çatısı altında bu sene 28.’si düzenlenen Altın Çekül Uluslararası Yapı Kataloğu Ödülleri’nde Yapı Sektöründe Yenilikçi Ürünler Kategorisi’nde Altın Çekül Ödülü’ne Dizayn Grup’un Elitepipe ürünü layık görüldü.

Dizayn Grup Üretim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sedat Sözüdoğru, “Eitepipe, PPRC borunun kaynak kabiliyetine, PEX borunun yüksek sıcaklık ve basınç dayanımına sahiptir”

17 Mart 2023’te Yapı Kataloğu 50.Yıl Diyalog Etkinlikleri kapsamında Bomontiada 4.Kat’ta gerçekleşen ödül töreninde, Dizayn Grup adına ödülü Üretim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sedat Sözüdoğru aldı. Ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Dizayn Grup Üretim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sedat Sözüdoğru şunları söyledi: “Asrın felaketi, biz yapı sektörünün ve bileşenlerinin önemini çok acı bir şekilde bir kez daha hatırlattı. O yüzden biz üreticilerin sorumluluğu çok büyük. Bu sorumluluk anlayışıyla tasarladığımız Elitepipe ürünümüze bu ödülü layık gören herkese çok teşekkür ederiz. Elitepipe, Mir Ar-Ge firmamızın 7 yıl süren çalışmalarının sonucunda geliştirilen bir üründür. Eitepipe, PPRC borunun kaynak kabiliyetine, PEX borunun yüksek sıcaklık ve basınç dayanımına sahiptir. Ayrıca PE – RT borunun da esnekliğine sahiptir dedi. -40 derecede dahi darbelere dayanıklıdır. İnovatif ürünlerimizle sektöre yön veren Dizayn Grup mimar, mühendis ve inşaat firmalarının işini kolaylaştıracak ürünler üreterek, sektöre yön veren bir firma olmaya devam edecektir.”

 

Kendi sektöründe bilinen, kalitesi ve yenilikçi ürünleriyle ön plana çıkan Dizayn Grup, bu ödülle birlikte kalitesini ve farklılığını bir kez daha vurguladı.

Önceki İçerikDanfoss, su kaynaklarının verimli bir şekilde yönetilmesine katkı sağlıyor
Sonraki İçerikFaf Vana AŞ geleneksel bayiler toplantısını Üsküp’te gerçekleştirdi