Vaillant Group Türkiye’den üniversite öğrencilerine kariyer tavsiyeleri

 

Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Medipol Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi öğrencileri ile buluştu. Kayaoğlu, iş hayatındaki 30 yılı aşkın sürede edindiği tecrübeleri paylaştığı buluşmalarda, öğrencilere kariyerlerinde yol gösterecek tavsiyelerde bulundu.

 

Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, Medipol Üniversitesi’nin ITF MIX’22 Zirvesi ve Ankara Üniversitesi Mülkiyet İşletme Topluluğu tarafından düzenlenen Liderlik Zirvesi’ne katıldı. Erol Kayaoğlu bu zirvelerde, Vaillant Group Türkiye’nin her koşulda ayak izi bırakma hedefi ve yarın için bugünden yatırım yapma vizyonu hakkında konuştu. Kayaoğlu, “30+ Yıllık İş Hayatımda Öğrendiklerim” konulu sunumunda, en zorlu zamanlarda bile büyüme başarısı gösteren Vaillant Group Türkiye’nin bunu; disiplinli finans yönetimi ve kârlı operasyonlarının yanı sıra müşteri ve sürdürülebilirlik odaklı iş stratejisi sayesinde gerçekleştirdiğini anlattı.

 

Vaillant Group Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erol Kayaoğlu, “Soru sormaktan vazgeçmeyin”

 

Erol Kayaoğlu üniversite öğrencilerine iş hayatında edindiği tecrübelerden yola çıkarak şu tavsiyelerde bulundu: “Meraklı olmak iş hayatının yanı sıra sosyal hayatınızda da size katkı sağlar. Bu yüzden öğrenme isteğinizi hiç kaybetmeyin. Unutmayın ki sorular cevaplardan çok daha önemlidir. Soru sormaktan vazgeçmeyin. Hayal etmek de iş hayatında sizi ileriye taşır. Hayal edin ve kendi fikirlerinizi oluşturmaya gayret edin. Rakamlar her zaman bilginin akılda kalmasına yardımcı olur, bu sebeple verilerle konuşmaya özen gösterin. İletişim kurarken örnekler verin, hikayeler anlatın. İnsanlar hikayelerden hoşlanır.  İş hayatında güven her şeyden önemlidir. Hayattaki zorluklara meydan okuyun. Başarabileceğinize inanın. Tüm bunları yapabildiğinizde, bir de sevdiğiniz bir işte çalışıyorsanız önünüzde hiçbir engel kalmayacaktır.”

Önceki İçerikGF Hakan Plastik’in 2023 yılı hedefi ihracat pazarlarını artırmak ve katma değerli projelerde büyümek
Sonraki İçerikVaillant Group Türkiye’den üniversite öğrencilerine kariyer tavsiyeleri