Masdaf, yetkili servis eğitimlerinde ‘kusursuz müşteri deneyimi’ne odaklanıyor

 

Pompa sektörünün öncü firmalarından Masdaf, servis personelinin yetkinliğini artırmak ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetini sürekli kılmak amacıyla Türkiye genelindeki yetkili servisleri için eğitimler düzenlemeye devam ediyor.

 

Masdaf, Türkiye genelindeki yetkili servislerinin bilgi birikimini artırmak, böylece satış sonrası hizmetlerde kusursuz bir müşteri deneyimi sunmak amacıyla Mas Academy kapsamında düzenlediği eğitimlere devam ediyor. 17 Ekim, 7 Kasım ve 14 Kasım tarihlerinde Masdaf Satış Sonrası Hizmetler departmanı tarafından düzenlenen “Pompa ve Tesisat Tekniği” konulu eğitimlerde; pompa sistemlerinde kullanılan dizel motorlardan elektrikli motorlara, mekanik salmastradan pano ve otomasyon sistemlerine kadar tüm harici ekipmanların; çalışma prensibi, devreye alma ve bakımı konularında önemli bilgiler paylaşıldı. Türkiye’nin dört bir yanından eğitimlere katılan 100’den fazla servis teknisyeni ve mühendisi, alanında uzman isimlerle deneyimlerini paylaşıp, sorularına yanıt buldu.

 

Masdaf Teknik Servis Müdürü Hüseyin Takmaz, “Müşterilerimizin güvenle hizmet almalarını sağlıyoruz”

 

Masdaf Teknik Servis Müdürü Hüseyin Takmaz, müşteri memnuniyetini sürdürülebilir kılmak amacıyla düzenlenen servis eğitimlerinin önemi hakkında açıklamalarda bulundu: “Masdaf olarak 50 yıla yakın süredir sektörde birçok başarıya imza attık. Müşteri memnuniyetini odağına alan servis teşkilatımız da Masdaf’ın başarılarında ve pazardaki lider konumuna ulaşmasında önemli bir paya sahip. Ürün ve hizmetlerimizin tüketicide oluşturduğu memnuniyeti daha da geliştirmek için her yıl düzenli olarak organize ettiğimiz eğitimlerle servislerimizin bilgilerini güncel tutarak, onarım ve devreye alma süreçlerinde üst düzey hizmet sunmalarını sağlıyoruz.”

 

Önceki İçerikTürkiye’nin en büyük tekstil AVM’si de ‘Daikin’ dedi
Sonraki İçerikDe Dietrich artık Türkiye’de