Asya’nın yeni yıldızı Montair kalitesiyle iklimleniyor

Form Şirketler Grubu başarılı iş birlikleri, yerli üretime verdiği değer ve geniş ürün gamıyla projelere değer katmaya devam ediyor. Form Endüstri Ürünleri AŞ’nin ürün yelpazesinde bulunan Montair Hassas Kontrollü Klima Sistemleri, kesintisiz çalışma prensibiyle Özbekistan’da bulunan Trilliant iş merkezi projesinin hassas iklimlendirme ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’in en ünlü caddelerinin kesiştiği noktada yer alan Trilliant İş Merkezi, Asya iş dünyasının yeni durağı olmaya aday. Form Endüstri Ürünleri2 ofis kulesi, otel kulesi, kongre merkezi, cadde mağazaları, restoran ve kafelerden oluşan, özgün mimarisiyle Özbekistan’ın uluslararası standartlardaki ilk A+ Business Park projesi olan bu özel iş merkezinin hassas iklimlendirme ihtiyaçlarını Montair ile karşılayacak.

Montair Hassas Kontrollü Klimalar hava/su soğutmalı, çift soğutma devreli, freecooling özellikli farklı seçenekleri ile projeye uygun çözümler ve esneklik sağlıyor. 365 gün 24 saat kesintisiz çalışarak ortam için uygun sıcaklık, nem ve temizlik şartlarını oluştururken sahip olduğu patentli LOGICA soğutma sistemi ile de hidrolik sızıntılara karşı maksimum veri korumasını garanti ediyor. Bu sayede geleneksel çözümlere kıyasla yüzde 93’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.

Önceki İçerikDaikin ‘Yeşil Hidrojen’ destekli kombilerle geleceğe hazır!
Sonraki İçerikİSİB, HVACR Trends Konferansı’na platin sponsor olarak katıldı