Vaillant Türkiye başarılı yetkili satıcılarını Belgrad’da ağırladı

 Vaillant Türkiye’nin düzenlediği, “Vaillant Kombi Seyahat Kampanyası” kapsamında başarılı yetkili satıcılar ve satış noktaları Belgrad’da bir araya geldi.

Vaillant Türkiye, yetkili satıcıları ve satış noktalarını Ağustos ayı boyunca, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da ağırladı. “Vaillant Kombi Seyahat Kampanyası” kapsamında, kombi grubunda hedefleri gerçekleştiren iş ortakları, 4 grup halinde ikişer günlük Belgrad seyahatine katılım hakkı kazandı. 300’e yakın başarılı Vaillant yetkili satıcısı ve satış noktası, seyahat boyunca “beyaz şehir” Belgrad’da tarihe bir yolculuk yapma olanağı buldu.

Yetkili satıcıları ve satış noktalarının güçlü performansları sayesinde 2022 yılında da iklimlendirme sektöründe fark yaratan Vaillant Türkiye, kombi başta olmak üzere; şofben, termosifon ve panel radyatörden oluşan geleneksel iş kollarındaki tüm kategorilerde iyi sonuçlar elde etti. Pandemi nedeniyle bir süre ara verdiği seyahat kampanyalarına kaldığı yerden devam eden marka, Belgrad seyahatinde de iş ortaklarıyla bir arada olabilmenin mutluluğunu yaşarken, önümüzdeki döneme dair iş planlarını da şekillendirme fırsatı buldu.

Kampanya kapsamında Belgrad seyahatine hak kazanan Vaillant yetkili satıcıları ve satış noktaları, gecesi ve gündüzü ayrı bir mutluluk veren yeşillikler içindeki Belgrad’da, Sava ve Tuna’nın benzersiz manzarasıyla dinlenme, farklı yüzyıllardan kalma birçok yapıyı gezme ve diğer Vaillant ailesi üyeleri ile zaman geçirme olanağı buldu. Belgrad’ın ünlü restoranlarında yerel lezzetleri tanıyarak, tarihi ve sosyal hayatını deneyimleyen iş ortakları yurda güzel hatıralarla dönüş yaptı.

Önceki İçerikSolarEX İstanbul, dünya markalarının son teknoloji ürünlerini 15. kez yatırımcısıyla buluşturmaya hazırlanıyor
Sonraki İçerikWilo, enerji tasarrufunda Ecolution dönemini başlattı