COPA “Bizim Tasarrufumuzda” diyor

 

İletişim ve reklam stratejileriyle iklimlendirme sektöründe farklılaşmayı başaran COPA, #BizimTasarrufumuzda etiketiyle başlattığı yeni projesiyle çağımızın en önemli sorunlarından birine değiniyor. Enerjinin verimli kullanılmasını ve tasarrufu teşvik edecek paylaşım serileri hazırlayan marka, bu alanda farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

 

Son dönemde elektrik faturalarının artmasıyla kullanıcılar, yüksek enerji maliyetlerinin azaltılmasına yönelik yeni arayışlara başladı. Özellikle yaşam alanlarındaki basit uygulamalarla birlikte enerji maliyetlerini düşürmek mümkün. Yüksek verimli olmayı iş modelinin ayrılmaz bir parçası olarak gören COPA, tüm iş süreçlerinde başlattığı bu farkındalığı, iletişim stratejisine de taşıyor. Çevreye saygılı, yenilikçi ve üstün tasarruf sağlayan ürünleriyle öne çıkan COPA,#BizimTasarrufumuzda etiketiyle başlattığı yeni projesiyle enerji tasarrufu konusunu odağına alıyor. Proje kapsamında COPA, hem genel tasarruf önerilerine hem de kendi ürünleriyle nasıl tasarruf edileceğine yönelik hazırladığı bilgilendirici paylaşımlarda tasarrufu teşvik ederek bu alanda farkındalık yaratmayı ve enerji maliyetlerinin düşürülmesine destek olmayı amaçlıyor.

 

Proje boyunca enerji maliyetlerinin azaltılmasında kilit roller üstlenen COPA ürünleri; kombi, klimalar, şofben ve panel radyatörlerin enerji tasarrufuna nasıl katkı sağladığına yönelik içerikler de paylaşılacak. COPA, 31 Ekim Dünya Tasarruf Günü’nde Instagram hesabı üzerinden #BizimTasarrufumuzda etiketiyle başlattığı projesi ile düzenli sosyal medya ve dijital içerikleriyle tüketicileri bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Önceki İçerikBomaksan EuroBLECH’te yoğun ilgiyle karşılandı
Sonraki İçerikCOPA, yeşil bir dünya için karbon ayak izini azaltıyor