Hars Traktör, yeni dökümhane yatırımında yine Bomaksan dedi

Endüstriyel havalandırma, toz toplama ve gaz arıtımına yönelik filtrasyon cihazları geliştiren Bomaksan, daha önceki projelerinde de iş birliği yaptığı Hars Traktör’ün yeni üretim tesisinin toz toplama yatırımında, yine tercih edildi. Bu sayede yeni ve modern bir dökümhane kurmak isteyen Hars Traktör’ün çevreye ve insan sağlığına duyarlı imalat yapmasına yardımcı oldu.

Cihazların basınçlı hava tüketimlerini düşürerek, enerji verimliliği konusunda HVAC sektörüne önemli katkılarda bulunan Bomaksan, geliştirdiği yüksek verimli teknolojilerle tesislerin toz ve duman problemleri için sistem geliştirmeye devam ediyor. 6 kıta ve 58 ülkeye yedek parça üreten Hars Traktör’ün yeni dökümhane yatırımında çözüm sunan Bomaksan, ergitme ocakları, kum hazırlama,  reklamasyon ve taşlama prosesinde açığa çıkan tozların verimli bir şekilde toplanıp filtre edilmesini sağladı.  Hars Traktör, Bomaksan mühendislerinin tasarladığı toz toplama sistemi ile birlikte, yatırım ve işletme maliyetinden de tasarruf etti.

Projelendirme, imalat ve uygulama tek çatı altında

Bomaksan, etkili mühendislik çözümleri ile geliştirdiği projeleri, toz toplama ve filtrasyonu konusundaki uzman üretim kadrosu ve tesisi ile üreterek, çözüm ortağı müşterilerinin fabrikalarına kurulum sağlayan profesyonel uygulama ekibi ile montajını gerçekleştiriyor. Bu sayede tüm süreci tek çatı altında yürüterek sektördeki rakiplerinin bir adım önüne geçebiliyor. Endüstriyel hava filtrasyonu, sektördeki en kaliteli filtrasyon ekipmanlarını üreten müşteri odaklı bir mühendislik firması olan Bomaksan,  teknik bilgi ve tecrübesiyle Hars Traktör’ün yeni dökümhanesindeki toz toplama ihtiyacını başarıyla karşılayarak, Hars Traktörün yeni ve modern tesisine imzasını attı.

Önceki İçerikMegaGaz Endüstri Malzemeleri, toplumun her kesimine hızlı ve etkin şekilde ulaşmayı hedefliyor
Sonraki İçerikTürkoğlu Vana, önümüzdeki dönemi ve yeni ürünleri değerlendirdi