De Dietrich’ten yüzde 20’ye kadar hidrojen ile çalışabilen kombi: Inidens Neo

 ‘Çok Şey İsteyenlere’ mottosuyla yola çıkan De Dietrich, ürün yelpazesini yüksek verimli, çevreye duyarlı, yüzde 20’ye kadar hidrojen katkılı yakıt ile çalışabilme özelliğine sahip inidens neo tam yoğuşmalı kombi ile genişletmeye devam ediyor.

 

Müşteri memnuniyetinin yanında konforu da işinin merkezine alan ve‘Çok Şey İsteyenlere’ mottosu ile yola çıkan De Dietrich, yüzde 100 müşteri memnuniyeti ve konforu için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. De Dietrich inidens neo tam yoğuşmalı kombi yüzde 20’ye kadar hidrojen ile çalışabilirken, müşterilerinin sadece bugününü değil geleceğini de düşünüyor. De Dietrich, sürdürülebilir bir dünya için sorumlu üretim ve tüketim yaklaşımının bir ürünü olan inidens neo tam yoğuşmalı kombisi ile üstün kalite ve hizmet anlayışını nihai tüketiciler ile buluşturuyor. Geçmişten aldığı tecrübe ve bugünün üstün teknolojisini birleştiren inidens neo tam yoğuşmalı kombi kullanım kolaylığı ve yüksek verimi ile kullanıcıları için kesintisiz bir konfor ortamı yaratıyor.

 

Yüksek performansın yanında tasarruf sağlamak da mümkün

 

20 – 24 – 30 – 35 model seçeneklerine sahip inidens neo tam yoğuşmalı kombi yüzde 94 sezonsal verim oranına sahipken, dış hava sensörü ve “De Dietrich Smart TC”oda termostatı kullanımı ile A+ enerji verimliliğine ulaşabiliyor. Buna ek olarak“De Dietrich Smart TC” oda termostatı sayesinde, kullanıcılar nerede olursa olsun, kombiye uzaktan erişim ile gereken sıcaklık ayarları yapılmasını sağlayarak konforu en üst seviyeye taşıyabiliyor. Tüm bunlar ile birlikte premix yanma teknolojisi sayesinde yüksek performansın yanında tasarruf sağlamak da mümkün. Teknolojiyi, zarif ve şık tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunan inidens neo tam yoğuşmalı kombi ekran üzerinden sistem basıncının görüntülenebildiği, çevirmeli düğmeleriyle birlikte kullanıcı dostu kontrol paneli, kompakt boyutları, yerden tasarruf ve montaj kolaylığı sağlayan tasarımının yanında düşük ses seviyesi, geniş kapasite aralığı ile müşteri deneyimini ve konforunu en üst düzeye taşıyor.

Önceki İçerikİSİB’ten, Mega Clima Algeria Fuar’ına milli katılım organizasyonu
Sonraki İçerikBren 12 milyon dolar değerleme ile köprü yatırım turunu tamamladı