MESA Orman II’de Aironn fan sistemleri hizmet verecek

Ormanın ve doğal gölün hemen yanı başında yer alan Mesa Orman, doğadan ilham alarak inşa ediliyor. Projenin ev sahipliğini, bölgede bulunan ıhlamur ve çınar ağaçları yapıyor. Bölgenin, ormana ve göle en yakın ve en saygılı mesafede duran projesi olarak örnek teşkil ediyor.

Çubuklu’da, 1.5 milyon metrekarelik İstanbul Beykoz Ormanı’nın yanına inşa edilen Mesa Orman projesinin ikinci etabında da yıl sonunda yaşam başlayacak. Ormanın ve doğal gölün hemen yanı başında yer alan, 20.576 metrekare alan üzerinde yapılan, 163 daireden oluşan Mesa Orman II, kişi başına düşen en yüksek yeşil alan oranına sahip projeler arasında yer alıyor.

Aironn’u fan mühendisliği alanında bir ihtisas merkezi olmasının en önemli dayanaklarının başında gelen Ar-Ge Grubu, ürünlerinde kullanılan kanatların aerodinamik ve aeromekanik tasarımlarını kendi bünyesinde yapıyor. Fanların en önemli parçalardan olan kanatların, fan verimliliğinde önemli rolü vardır. Yüksek verimlilik gözetilerek tasarlanan bu kanatlar aynı zamanda yüksek sıcaklıkta çalışmaya da uygundur. EN 12101-3 standardına uygun 300 °C–2 saat ve 400 °C–2 saat yangın dayanımı sertifikalarına sahip olan Aironn fan grupları içinden uygun ürünü kolaylıkla belirleyebilmek için https://www.aironn.com.tr/urun-secim-programi adresinde Aironn A.Ş. tarafından geliştirilen seçim programı bulunuyor.

Önceki İçerikMola İstanbul’da tüm fanlar aironn markasını taşıyacak
Sonraki İçerikAironn, İstanbul’un marka değerini artıracak Tersane İstanbul’un fan gruplarını üretecek