Lüks yaşam alanlarında Pa-Flex Kauçuk imzası

Pa-Flex Kauçuk yeni referanslarına ilişkin şu açıklamalarda bulundu: “Bir yandan yurt dışı ağırlıklı pazarlama-satış hedeflerimizi yerine getiriyorken diğer yandan yurtiçinde de rağbet gören projelerde elastomerik kauçuk izolasyon tedarikçisi olmaya devam etmekteyiz. Çetin rekabet koşulları içinde önce kalitemiz ve hizmetimizle, uygun fiyat ve çözümcü yaklaşımlarımızla fark yaratarak mekanik taahhüt firmalarının, havalandırma ve inşaat firmalarının tercihi oluyoruz. HVAC sektörü haricinde farklı sektörlere imalat /satış yapan müşterilerimiz de elbette mevcut ve günden güne bu alandaki payımızı da artırmaktayız.

Devam eden bazı hastane ve otel projeleri yanında (Sheraton ve Dünya Göz Hastaneleri gibi) bitirilmeye yakın lüks konut projelerinde de ürünlerimizle katkı sağlıyoruz. Bu projelerden birisi de Ankara’da yapımı devam eden Meva Şehir projesi. Çevre yolu ile Optimum AVM’ye yakınlığı ile her noktaya kolay ulaşılabilir konumdaki proje karma yaşam projesi.

18 blokta 1800 konuttan oluşan projenin peyzaj alanı 300.000 m2 olup açık otoparklardan oluşmakta. Hamam, sauna, fitnes salonu, cafeler gibi standart sosyal alanlarının yanı sıra projenin okul, AVM ve gölet gibi artıları da düşünülmüş. Daireler 2+1,3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmış olup geniş bir müşteri yelpazesini hedeflemiştir. Deprem, ısı ve yangın yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmış projede B sınıfı yangın dayanımı (Bs3d0),düşük ısı iletkenlik katsayısına (0°C’de 0,036W/mK)sahip ve darbelere dayanımlı elastomerik kauçuk levha ile boru ürünlerimiz kullanılmıştır.”

Önceki İçerikMAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ’nin iklimlendirme tercihi FesKlima
Sonraki İçerikKombi Klima Shop, 2022’nin ilk yarısında bir önceki yılın aynı dönemine göre % 127 büyüdü