COPA, en yeni ürünleriyle MCE Milano Fuarı’ndaydı

 

COPA Isı Sistemleri, yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerini Milano’da düzenlenen sektörün en büyük ısıtma, soğutma, iklimlendirme ve yenilenebilir enerji fuarlarından biri olan MCE – Mostra Convegno Expocomfort’ta sergiledi.

 

COPA Isı Sistemleri, 28 Haziran – 1 Temmuz 2022 tarihleri arasında organize edilen, iklimlendirme ve yenilenebilir enerji alanlarında dünyanın önde gelen fuarlarından olan MCE – Mostra Convegno Expocomfort Milano’da 200 metrekarelik standıyla yer aldı. Avrupa Birliği’nin sera gazı emisyonlarını azaltma, yenilenebilir kaynakların kullanımı ve enerji verimliliğini artırma konusundaki önümüzdeki 5 yıllık hedeflerine hizmet eden MCE Milano 2022 Fuarı’na çok sayıda firmayla birlikte iklimlendirme sektör temsilcileri ve profesyonelleri de katıldı.

 

Türkiye’nin partner ülke olarak katılım gösterdiği fuar; ısıtma, soğutma, iklimlendirme, pompa ve vana teknolojileri, yangın ve yangın güvenlik teknolojileri, kontrol ve ölçüm sistemleri, bina işletim sistemleri, verimlilik ve sürdürülebilirlik konularında son teknoloji ürün ve çözümlere ev sahipliği yaptı.

 

Fuarda önemli iş birliklerine imza atan COPA, 4 gün boyunca sektördeki üretici, tedarikçi ve iş ortaklarının da içinde bulunduğu farklı ülkelerden ziyaretçilerini standında ağırladı. COPA’nın Eomix, Eomix Plus ve Eon kombileri; Nixa12 hermetik şofbeni, Naya Line veyeni Viva Line duvar tipi split klimaları ve standart, innova, dekoratif ve renkli panel radyatörleri ve havlupanları yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevre dostu özellikleriyle ziyaretçilerden tam not aldı. Ayrıca COPA’nın 30. yıl kutlamaları için bir araya gelen yurtiçi ve yurtdışı iş ortakları ile tedarikçiler keyifli vakit geçirdiler.

Önceki İçerikSemikron ve Danfoss Silicon Power, Semikron Danfoss adı altında güçlerini birleştirdi
Sonraki İçerikDaikin Türkiye 11 yılda 27 kat büyüdü