Üntes, yarım asırı aşan hikâyesine yeni imajıyla devam ediyor

 

2020 yılında NIBE Grup ile gerçekleştirmiş olduğu ortaklık ile 54 yıllık geçmiş birikimini birleştirerek markasını global pazarda daha fazla noktaya ulaştırma noktasında önemli bir adım atan Üntes, logosunu yeniledi.

 

2021 yılı itibariyle Türkiye çapındaki bayilik çalışmalarına hız veren Üntes, bayileri aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanında NIBE Isı Pompalarını ve HISENSE Split Klimalarını pazara sunuyor. Önümüzdeki aydan itibaren de ÜNTES markalı HEAT-X Isı Pompalarını pazarla buluşturmaya hazırlanan Üntes, ayrıca ISK-SODEX fuarında lansmanını gerçekleştirdiği, ERP-2021 regülasyonlarına uyumlu yeni seri ECO-SER Rooftop cihazını da bu yıl içerisindepazar ile buluşturdu.

 

Ürün gamında gerçekleştirdiği yenilikler ile beraber, fabrikalarında da yatırımlarda bulunan Üntes, yarım aşırı aşan hikâyesine yeni logosu ile devam ediyor. Hazırlamış olduğu video ile yeni logosunu tanıtan Üntes, logosunun anlamını kışça şu şekilde anlatıyor; Logomuzun yanına eklediğimiz bayrak ikonları, sektörün en önünde bayrak tutan lider firma algımızı vurguluyor ve yükselişe devam edeceğimizi simgeliyor. Ayrıca yeni ikonumuzdaki bayraklar ısıtma ve soğutmayı simgelemelerinin yanında turuncu renk Üntes’in geçmiş birikimlerini; lacivert ise geleceğimizi sembolize ediyor. Üntes, yayınladığı videoda yeni logosu ile başarılarına yenilerini ekleyerek müşterilerine ve iş ortaklarına sunduğu hizmet ve ürünlerdeki kalitesini her geçen gün yükseltmek için tüm enerjisi ile çalışmaya devam edeceğini ifade ediyor.

Önceki İçerikRize-Artvin Havalimanı’nda Aironn fan grupları var
Sonraki İçerikErzurum Özel Buhara Hastanesi, Doğu İklimlendirme ile nefes alıyor