AFS, Egypt HVAC-R Expo’yu başarıyla tamamladı

23-25 Mayıs 2022 tarihleri arasında Mısır’ın başkenti Kahire’de gerçekleştirilen Egypt HVAC-R EXPO Fuarı’nda AFS ürünleri ziyaretçileriyle buluştu.

 

Mısır’ın başkenti Kahire’de gerçekleşen ve 200’den fazla firmanın katıldığı Egypt HVAC-R Expo 2022’de AFS esnek hava kanalları yoğun ilgi gördü. Özellikle izoleli esnek hava kanalları ve konektörler havalandırma sistemleri için en etkili çözüm olarak katılımcılara sunuldu.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Poyraz: “Pandemi sonrası tüm dünyada gerçekleşen fuarlara katılım yoğun. Egypt HVAC-R Expo iklimlendirme, ısıtma, havalandırma, soğutma konularında bölgenin en önemli fuarlarından birisi. Mısırlı müteahhitler, mühendisler, tesisatçılar Türk firmaları ile yakından ilgileniyor. AFS olarak ürünlerimizin Ar-Ge sürecinde daima çözüm odaklı bir felsefeyle hareket ediyoruz. Gürültülü ortamlar ve iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı üzerindeki etkilerinden yola çıkarak çalışmalarımızı yönlendiriyoruz. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı katıldığımız tüm organizasyonlarda hem sektörü hem de ülkemizi, ürünlerimizle en iyi şekilde temsil edebilme gayesindeyiz. Firma olarak verimli bir fuar geçirdik. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

Önceki İçerikSolarEX İstanbul Fuarı, 5 kat daha büyük alana taşınıyor
Sonraki İçerik TAB Gıda’nın tercihi 10 yıldır Mitsubishi Heavy