Baymak, Türkiye’nin her noktasında yetkili servis ağını güçlendirmeyi sürdürüyor

Baymak, Türkiye çapındaki yetkili servis yapılanmasını güçlendirmeye devam ediyor. Şirket son olarak Ankara Mamak’ta Vizyon Teknik çatısı altında faaliyetlerini sürdürecek yetkili servisini hizmete soktu. Açılış töreninde konuşan Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, müşteriyi anlamanın en önemli araçlarından birinin sürdürülebilir ilişki kurmak olduğuna dikkat çekti. Başkır, “Tüketicilerimize ‘işimiz seni anlamak’ diyoruz, bunun için de hem teknolojiyi kullanıyor hem de yüz yüze iletişim kanallarımızı güçlendiriyoruz” dedi.

İklimlendirme sektörünün öncü markası Baymak, 2022 yılında bayi ve teknik servis ağını genişletme çalışmalarını büyük bir hızla sürdürüyor. Kısa bir süre önce Bursa ve Sakarya’da yeni bayi noktalarını tüketicilerin hizmetine sunan Baymak, şimdi de Ankara’daki altıncı yetkili servisini açtı. Ankara’nın Mamak ilçesinde faaliyet gösterecek olan yeni yetkili servis, iklimlendirme sektöründe uzman kadrosu ile Baymak’ın önemli bir iş ortağı olan Vizyon Teknik çatısı altında yetkili servis olarak hizmet verecek.

Baymak’ın Ankara’daki altıncı servisinin açılışı 12 Mayıs tarihinde yapıldı. Açılış törenine Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır’ın yanı sıra Vizyon Teknik yöneticileri ile bölgeden pek çok isim katıldı. Yeni yetkili servisin açılış töreninde konuşan Baymak Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Betül Başkır, müşteriyi anlamanın en önemli araçlarından birinin sürdürülebilir ilişki kurabilmekten geçtiğine dikkat çekerek “Biz Baymak olarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için ülke çapındaki geniş yetkili servis ağımızı her geçen güçlendiriyoruz. Teknolojinin getirdiği kolaylıkları kullanmanın yanı sıra yüz yüze iletişimin de önemine inanıyoruz. Bu nedenle yetkili servis ağımızı güçlendirmeye ve yaygınlaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

“Baymak olarak müşterilerimize verdiğimiz değeri ‘İşimiz Sizi Anlamak’ yaklaşımımızla ortaya koymuştuk. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarımızın sonucunda Türkiye’de sektörümüzde en iyi müşteri deneyimine sahip şirketlerden biri olduğumuzu, bu alanda arka arkaya aldığımız ödüllerle göstermiş olduk” diyen Başkır, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bundan sonra da teknolojiyi daha çok kullanarak tüm bayilerimizle ve yetkili servislerimizle müşterilerimize en yeni, en teknolojik ürünleri sunmanın yanı sıra tüm ihtiyaçlarına yanıt vererek en iyi deneyimi yaşamalarını sağlayacağız. Bu hedefimize ancak tüm bayilerimizin ve yetkili servislerimizin desteğiyle ulaşacağımızı da biliyoruz. Vizyon Teknik’in de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da en iyi müşteri deneyimine ulaşma yolculuğumuzda bizimle birlikte olmasından büyük mutluluk duyuyoruz.”

Önceki İçerikAyvaz, meslek lisesi öğrencileri için fabrika gezisi düzenledi
Sonraki İçerikYerli üretim Copa kombiler artık Çin pazarında