Mirada Exclusive Hotel’in havası, Doğu İklimlendirme garantisinde

Bodrum, Gümbet’in en sakin koylarından birinde 30.000 m2alan üzerinde kurulu, mavi bayraklı plaja sahip tesisin konfor alanları ve mutfaklarının havalandırılmasında Doğu İklimlendirme’nin yüksek verimli, bina karbon ayak izini önemli ölçüde düşüren ürünleri tercih edildi. Çevreye verdiği önemi bir kez daha gösteren Mirada Exclusive Hotel’in havası, Doğu İklimlendirme garantisinde.

Konfor alanlarında, Doğu İklimlendirme’nin Eurovent Belgesi’ne sahip Four Seasons markalı, 900-100.000 m3/h debi aralığında üretimini gerçekleştirdiği konfor santrallerini tercih eden Mirada Exclusive Hotel, mutfak havalandırmasında da Doğu İklimlendirme mutfak havalandırması ürün grubuna güveniyor. HYH yüksek performanslı davlumbazları, Four Smoke duman yıkama cihazları, Four Kitchen hava filtrasyon cihazları ile Mirada Exclusive Hotel’in mutfakları Doğu İklimlendirme güvencesi altında.

Yangın ve arıza riskini en aza indirgiyor

Baca problemi olan yerler için geliştirilen Four Kitchen hava filtrasyon cihazları, modüler olarak üretiliyor. Modüler yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabilen cihazlar, sahip olduğu elektrostatik filtre, UV-C lamba ve aktif karbon filtreleri ile egzoz havasında bulunan yağlı dumanı ve kokuyu %99 oranında filtre ederek temizler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme esnasında egzoz havasında oluşan yüksek ısıdan etkilenmez. Ayrıca sistem; egzoz havası fan elektrik motoru üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlandı. Bu sayede minimum bakım gereksinimi ile uzun yıllar hizmet verebiliyor.

Four Smoke cihazı yoğun duman ve partikül çıkışının olduğu kömürlü ızgara ve odun ateşinde pişirmenin yapıldığı mutfaklar için geliştirildi. Cihaz davlumbazdan gelen duman içindeki kurum, is ve yağ gibi partikülleri tutmak ve hava ile birlikte taşınan alev ve kıvılcımı yok etmek amacıyla kullanılıyor. Four Smoke cihazının kullanıldığı sistemlerde diğer mutfak havalandırma sistemlerinin yangın ve arıza riskini en aza indirgiyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik‘İGDAŞ Eğitim Günleri’ başladı