Link Yapı Pazarlama Direktörlüğü’ne Emre Sezen atandı

 

 

Yenilikleri daha yakından takip etmek için “Kurumsal İlişkiler ve Pazarlama Direktörlüğünü” faaliyete geçiren Link Yapı, 5 yıldır satış, pazarlama ve dış ticaret direktörlüğü  görevini yürüten Emre Sezen’i pazarlama direktörü olarak atadı.

 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Emre Sezen, “Link’in gelişen teknolojik piyasa şartlarına hızlı bir şekilde uyum sağlaması ve dijital alt yapısının oluşturulması çok önemli” dedi ve Link Yapı Kurumsal İlişkiler ve Pazarlama Direktörü olarak yeni görevine hazır olduğunu belirtti.

 

Emre Sezen  Kimdir?

 

1976 yılında İstanbul’da doğan Emre Sezen, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği  Bölümü mezunudur.

 

Profesyonel iş hayatına Borşen Boru şirketinde satış mühendisi olarak başlayan Sezen, satış, pazarlama ve ihracat yöneticiliğini tecrübe ettiği kariyerine Link Yapı Kurumsal İlişkiler ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecek.

Önceki İçerikSOSİAD’ın düzenlediği Alternatif ve Doğal Soğutkanlar Web Semineri uluslararası büyük bir katılımla gerçekleşti
Sonraki İçerikMekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni Four Essentials 2022’de buluşuyor