Bosch Termoteknik Türkiye’de müşteri memnuniyetini artıracak yeni görev değişimleri

 

BoschTermoteknik’te sürdürülebilir büyüme odaklı yeni bir organizasyon yapısı oluşturmak amacıyla bireysel ısıtma sistemleri kanalında görev değişiklikleri ve atamalar yapıldı.

 

İklimlendirme sektörünün lider firmalarından Bosch Termoteknik, stratejik hedefleri doğrultusunda, sektör dinamiklerine göre çevikliğini, rekabetçiliğini artıracak, büyüme ve karlılığını sürdürülebilir hale getirecek daha odaklı bir organizasyon yapısı oluşturmak amacıyla bireysel ısıtma sistemleri kanalında görev değişiklikleri gerçekleştirdi.

İklimlendirme alanında lider ve uzman Bosch ve Buderus markalarını bünyesinde barındıran Bosch Termoteknik, her iki marka için farklı satış kanallarıyla ilerleyerek marka pozisyonlandırmasını ayrıştırmayı hedefliyor. Bununla birlikte şirket, geçtiğimiz yıllarda hayata geçirdiği özel mağaza konsepti olan Elit ve Premium bayilerine yönelik olarak, satış müdürü ve ekibiyle özel hizmet vermeye devam ediyor. Bosch Termoteknik satış organizasyonu, iş ortaklarının konsept çalışmaları ve yıllardır sektörün öncü sadakat kulübü olan Partner Program için de ayrı ekiplerle hizmet vererek, müşterilerine sunduğu hizmeti mükemmelleştirmeyi hedefliyor.

 

Bu doğrultuda şirket içinde gerçekleşen yeniden yapılanmayla 1 Şubat 2022 tarihi itibarıyla; Görkem Haki, pazarlama departmanı altında ‘Konsept Yönetimi Müdürlüğü ve Partner Program Sorumluluğu’ görevine atandı. Konsept kanalları müdürü görevine Buderus Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürü olarak görev yapan Salim Kolcuoğlu getirildi.

 

Bosch Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürü olan Hüseyin Ümit Çilingir de ‘Buderus Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürü’ görevini devraldı. Bölge Satış Yöneticisi Volkan Güldaval ise ‘Bosch Bireysel Satış Kanalı Ülke Satış Müdürlüğü’ sorumluluğunu üstlendi.

Önceki İçerikEnerji verimliliği ve enerji verimliliği yüksek ürünler
Sonraki İçerikCOPA, yenilikçi ürünleriyle Aquatherm Moskova’daydı