KSB’den pnömatik lineer vanalar için akilli mevcut pozisyon geri bildirim ünitesi

 

KSB Grup Şirketi SISTO Armaturen S.A., SK-I LED tipi yeni akıllı mevcut pozisyon geri bildirim ünitesini geliştirirken, biyoteknoloji, ince kimyasallar ve ilaç endüstrisinin gereksinimlerini karşılamaya özel önem veriyor.

Ünite vananın hareketini sürekli olarak ölçer. Vananın limit pozisyonları mikro kontrol tarafından kaydedilir. Bu sayede uzun zaman alan manuel ayarlamalar tasfiye edilir. Başlatma, entegre bir manyetik sensöre dayalı olarak sahada yerinde otomatik olarak ya da uzaktan kontrol ile bir kontrol istasyonundan proses kontrol sistemi ile gerçekleştirilir.

 

SISTO-SK-i LED; M12 (24 V) bağlantı parçası ile bağlıdır.

Başlatma tamamlanır tamamlanmaz çalışmaya hazır durumdadır. Vana pozisyonu, çalışmaya hazır olma durumu ve herhangi bir hata gibi anahtar bilgiler, yüksek görünürlüğe sahip renk kodlu LED ekranda gösterilir. Bu şekilde vananın durumu, montaj pozisyonundan bağımsız olarak güvenilir bir şekilde tanınabilir.

 

Opsiyonel olarak, SISTO-SK-I LED; AS arayüzü ile de mevcuttur. Kullanıcı, ayrıca tek taraflı pnömatik aktüatörler için, IP65 uyumlu plastik ya da paslanmaz çelik muhafaza içinde, 3/2 yollu solenoid vana ekleyebilir.

 

Pürüzsüz yüzeyi ile ünitenin temizlenmesi kolay ve verimlidir.

Özel talepler için paslanmaz Çelik (1.4404) versiyonları mevcuttur.

Önceki İçerikAlarko’dan su teminine yeni çözüm: Güneş enerjili dalgıç pompa 4TG Serisi
Sonraki İçerikVERİMDER Anadolu Buluşmaları İstanbul’da gerçekleşti