COPA’ya Çin’den bir ödül daha

 

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından COPA Isı Sistemleri, sektöre sunduğu ürün ve hizmetlerin yanı sıra aldığı ödüllerle de ses getirmeye devam ediyor. COPA, Çin’de her sektörün en popüler markalarının ödüllendirildiği China Confortable Household Conference’da radyatör alanında 2020 yılının en popüler markası ödülünün sahibi oldu. Son kullanıcıların internet üzerinden farklı kategorilerde yaptığı değerlendirmeler sonucunda kazananların belirlendiği bu prestijli ödülü 2 yıl üst üste kazanan COPA, sektördeki iddiasını bir kez daha ortaya koydu.

Çin’in en prestijli sektörel ödül törenlerinden biri olan China Confortable Household Conference, 2017’den bu yana her yıl çeşitli sektörlerdeki en popüler markaları belirlemeye devam ediyor. Pandemi nedeniyle ertelenen ve bu yıl 8 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşen ödül töreninde, tüketicilerin en favori markaları ödüllendirildi. İklimlendirme sektörünün lider markalarından COPA ise radyatör alanında 2020 yılının en popüler markası ödülünün sahibi oldu. COPA bu prestijli ödülü, kullanıcıların 7 farklı kategoride en iyi kalite ve hizmet standartlarını göz önünde bulundurularak internet üzerinden kullandıkları oylar sonucunda 2 yıl üst üste kazanmış oldu.

 

%100 yerli sermaye ile üretim yapan ve yenilikçi ürün grubuyla dikkat çeken COPA, 4 kıtada 40’tan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Tam yoğuşmalı ve konvansiyonel kombi; duvar tipi split, multisplit ve salon tipi klima; hermetik şofben ve radyatörleriyle tüketicilerine hizmet veren COPA, yüksek verim ve maksimum performans sağlayan ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

Önceki İçerikBVN kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor
Sonraki İçerikSürdürülebilir bir dünya için ısıtmada “sulu radyant panel” teknolojisi