RecoWa ile evlerde tasarruf ve konfor bir arada

 

Warmhaus’un tamamı Türk mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibi tarafından geliştirilen ve yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen WiFi Akıllı Oda Termostatı RecoWa kombinin en verimli, konforlu ve tasarruflu şekilde kullanılmasını sağlıyor.

 

İnternet erişimli WiFi Akıllı Oda Termostatı RecoWa’yı, mobil uygulaması ile kullanıcı istediği yer ve istediği zamanda internet bağlantısı olan Android veya IOS işletim sistemine sahip cep telefonundan rahatlıkla kullanabiliyor. Kullanıcı dostu bir menüye sahip uygulama kombinin tüm özelliklerini kolayca ve hızlıca kontrol edilebilmesini sağlıyor. RecoWa ile kombiyi uzaktan açıp kapatma, kombi çalışırken su basıncı seviyesini görebilme imkanı var.

 

5 farklı modda çalıştırabilme

 

RecoWa’nın‘haftalık’, ‘ekonomi’, ‘kış ’, ‘dışarıdayım’ ve ‘yaz’ olmak üzere beş farklı mod seçeneği tüketicilerin hayatlarını kolaylaştırıyor. RecoWa’nın farklı kullanım modları istenilen zamanda ihtiyaç kadar ısınmayla kullanıcıya dikkate değer bir tasarruf sağlıyor. Bunun yanı sıra “Haftalık Programlama” özelliği haftanın her günü için istenilen zaman dilimlerinde sıcaklık ayarlama olanağı sunuyor.

 

RecoWa uygulamasının bir diğer özelliği ise 4 ek kullanıcıya kadar tanımlanabilmesi. Bu sayede evin farklı bireyleri tarafından kombiye kontrol olanağı sağlanabiliyor. Kombide bir arıza oluştuğu takdirde kullanıcı arızayı görüntüleyebiliyor, arızanın içeriği hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve basit arızalara uzaktan resetleme yaparak müdahale edebiliyor.

Önceki İçerikWarmhaus farkını yeni reklam kampanyası ile anlatıyor
Sonraki İçerikWarmhaus’un fark yaratan ürünü: MinerWa