My COPA üyelerine ayrıcalıklar sunuyor

 

Eylül ayı itibariyle yeni ürün ailesi kombilerini piyasaya sunan iklimlendirme sektörü firmalarından Copa Isı Sistemleri, ayrıcalıklarla dolu yepyeni dijital sadakat programı olan My COPA uygulamasını yayına açtı. 

 

Yaklaşık 4 yıldır dijital dönüşüm içerisinde olan ve iş süreçlerini dijital platformlara taşıyan Copa, eylül ayında yeni ürünü Eomix premix yoğuşmalı kombilerini satışa sunmasıyla birlikte dijital sadakat programı olan My COPA uygulamasını da iş ortaklarına duyurdu. İş ortakları için geliştirdiği uygulama ile onları My COPA ailesinin bir üyesi olmaya davet eden Copa, bu uygulama üzerinden iş ortaklarına farklı ihtiyaçlara yönelik ayrıcalıklar sunmayı hedefliyor.

 

My COPA üyeleri yalnızca ürün üzerindeki barkod veya QR kodu okutarak otomatik, hızlı ve pratik şekilde puan kazanabiliyor

 

Kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çeken My COPA uygulaması, My COPA üyelerinin tüm işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmesine yönelik hazırlandı. My COPA üyeleri bu uygulama üzerinden; montaj bildirimi, ilk çalıştırma, cihaz durum bilgisi gibi modüller ile işlemlerini kolayca takip edebiliyor ve biriktirdiği toplam puanlara kolayca ulaşabiliyor. Montaj bildirimi ile montajı tamamlanan ürünler sayesinde, My COPA üyeleri yalnızca ürün üzerindeki barkod veya QR kodu okutarak otomatik, hızlı ve pratik şekilde puan kazanabiliyor.

 

Copa, iş ortaklarını ayrıcalıklarla dolu dijital portalına bekliyor

 

Biriktirilen puanlar karşılığında farklı ödüller kazanırken, aynı zamanda güncel kampanyaları takip edebiliyor. Uygulamada bulunan ilk çalıştırma modülü ile montajı yapılan Copa ürünleri için Copa yetkili servislerine uygulama üzerinden hızlı ve kolay kullanımla bilgi vererek ilk çalıştırma talebinde bulunabiliyor. Cihaz durumu modülü ise ilk çalıştırması yapılan Copa ürünlerinin yetkili servis süreçlerini detaylı olarak anlık takip etme fırsatı sunuyor; çalışan cihazlar üzerinden başarılı bir şekilde devreye alınan ürünler, bekleyen cihazlar üzerinden ilk çalıştırması beklenen ürünler takip edilebiliyor. Aynı zamanda Copa ile ilgili tüm yeniliklerden hızlıca haberdar olunabiliyor. Copa yönetim ekibi ile tüm iş süreçleriyle ilgili her zaman istenen konularda hızlıca destek alınabiliyor, ürünler ile ilgili dokümanlara kolayca ulaşılabiliyor. İş ortaklarının tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlıca cep telefonlarından çözüm sağlayabilecekleri şekilde tasarladığı My COPA uygulaması ile Copa, iş ortaklarını ayrıcalıklarla dolu dijital portalına bekliyor.

Önceki İçerikCopa Isı Sistemleri Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçısı arasında
Sonraki İçerikÇukurova Isı, endüstriyel tesislerde doğru ısıtma sistemi için bilinmesi gerekenlere vurgu yaptı