DemirDöküm’le “Keyifler Tıkır Tıkır”

 

DemirDöküm, iki sene önce hayata geçirdiği “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” reklam kampanyasının yeni reklam filmi serisini yayınladı. Kampanyanın devamı niteliğinde 4 farklı film olarak hazırlanan seri, “DemirDöküm’le Keyifler Tıkır Tıkır” söylemi ile evlerde keyifli geçirilen anlara dikkat çekiyor.

 

Türkiye’de 65 yıldır iklimlendirme sektörüne öncülük eden DemirDöküm’ün “Tıkır Tıkır Kombi, DemirDöküm Kombi” reklam kampanyasının yeni reklam film serisi yayınlandı. Dört farklı kısa film olarak hazırlanan yeni seride, “tıkır tıkır çalışan kombi” mesajına ek olarak DemirDöküm’ün olduğu evlerde keyifle geçirilen anlara vurgu yapılıyor. Hem TV hem de dijital mecralarda yayınlanan seride; sıcak bir banyo keyfinden bir bebeğin huzurlu uykusuna, evde ailecek kahve içmenin yarattığı paylaşım hissinden kedilerin çıkarttığı hırıltının tatlı gürültüsüne kadar evde geçirilen mutlu, huzurlu ve sıcacık anlar, dillere pelesenk olan “tıkır tıkır” jingle’ı ile hikayeleştiriliyor.

 

DemirDöküm’ün her yaştan hedef kitlesi ve içinde bulunduğumuz pandemi süreci göz önünde bulundurarak hazırlanan seride, DemirDöküm’ün sunduğu peşin fiyatına 12 ay taksit ve 3 ay erteleme fırsatı ile 36 aya varan kredi fırsatının altı çiziliyor. Eğlenceli görsel unsurların kullanıldığı ve “hem alırken hem kullanırken kolaylık” mesajının verildiği reklam filmlerinde, tüketicilere sunulan ücretsiz keşif olanağının da altı çiziliyor. Cheil Worldwide Türkiye imzasını taşıyan seri, ulusal ve tematik televizyon kanallarının yanı sıra 34 radyo kanalında, dijital mecralarda ve sosyal medyada da yayınlanacak.

 

Önceki İçerikDemirDöküm, yetkili satıcılarıyla Liderler Buluşması’nda biraraya geldi
Sonraki İçerikDoğu İklimlendirme klima santrallerini Fransa’ya ihraç etmeye başladı