Warmhaus 150 bininci kombisini üretti

 

Warmhaus’un Bursa’daki fabrikasında üretilen 150 bininci kombi törenle üretim bandından çıktı. 150 bininci kombi için fabrikada Warmhaus yöneticileri ve çalışanlarının katılımı ile bir tören gerçekleşti. Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan törendeki konuşmasında, “2016 yılının Eylül ayında kombi üretimine başladık. Bu kadar kısa sürede elde ettiğimiz başarı bizim için gurur verici. Bugün 20 ülkeye kombi ihracatı yapıyoruz” dedi.

 

İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Warmhaus, 150 bininci kombisinin üretim bandından inişini 25 Eylül Cuma günü Bursa’daki fabrikasında gerçekleştirdiği bir törenle kutladı. Törene Warmhaus yöneticileri ve çalışanları katıldı.

 

Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan törende yaptığı konuşmada, “Radyatör üretimindeki tecrübemizi 2016 yılının Eylül ayında cihaz üretimine taşıdık.  Bu kadar kısa bir sürede 150 bininci kombiyi üretim bandından indiriyor olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz” dedi. Üretim kapasitesi 150 bin adet olan kazan ve kombi fabrikalarında bugüne kadar 20 farklı tip ve kapasitede cihazı tüketicileri ile buluşturduklarını kaydeden Turan şunları söyledi: “Kombi tarafında ürün gamımıza eklenen yeni ürünler ve aramıza katılacak yeni bayilerimiz ile yurtiçinde pazar payımızı yüzde 7’ye çıkartacağız. Yurtdışında ise yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen ürünlerimizle globalleşme stratejimiz kapsamında yeni pazarlara da girerek bu yılın sonunda ihracat yaptığımız ülke sayısını 25’e çıkartacağız.  Kombi pazarını domine eden İtalya ve Almanya’da Warmhaus markamızla distribütörlerimiz üzerinden kombi satışımız bulunuyor”.

 

“Fark yaratan çözümler için varız”

 

Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan Warmhaus’un kuruluşundan bu yana birçok yeniliğe ve başarıya imza attıklarının altını çizerek sözlerine şöyle devam etti: “Her yaşam alanı için kaliteli, güvenilir, ulaşılabilir ve fark yaratan çözümler sunmak için varız. Türkiye’nin ilk Elektronik Gaz Adaptif Sistemli kombisini biz ürettik, kendi sınıfında dünyanın en küçük kombisi MinerWa’yı geçen yıl piyasaya sunduk. Bugün 24 Kw’den 33 kw kapasiteye kadar farklı kombilerimiz bulunuyor. Müşterilerimizin ihtiyaçları, yeni neslin tüketim alışkanlıkları ve teknolojideki gelişmeleri göz önünde bulundurarak ürün geliştirme çalışmalarımızı yürüteceğiz.”

 

150 bininci kombinin alkışlarla banttan indirildiği tören, Warmhaus yöneticileri ve çalışanlarının günün anısına özel yapılan pastanın kesimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Önceki İçerikVaillant’ın Türksat Model Uydu Yarışması’nda desteklediği B-Dispate finale kaldı
Sonraki İçerikWarmhaus’a German Design Award’dan Mükemmel Ürün Tasarım Ödülü