İmbat ürünleri Avusturya’da

Ürün tasarımları ve güvenilirliğiyle Avrupa pazarında her geçen gün daha geniş bir alana ulaşan İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, özel bir projeye uygun olarak tasarlanan toplam 930 kW soğutma kapasiteli kondenser üniteleri, endüstriyel bir tesisin proses soğutmasında hizmete sunuldu.

Ar-Ge odaklı üretim anlayışıyla geliştirdiği yüksek verimli ve çözüm odaklı ürünleri güçlü tasarım ekibi ile hazırlayan İmbat, tamamen özgün tasarımlı ve kendi üretimi olan ürünleri ile Türk mühendisliğini dünyaya ulaştırıyor. Dünyada yedinci Türkiye’de ise tamamen yerli tasarıma ve Eurovent Sertifikası’na sahip ilk çatı tipi klimanın da sahibi olan İmbat, %100 yerli sermayeyle sunduğu yüksek verimli ürünleriyle projelere değer katıyor.

İmbat’ın yurtdışı bağlantılı çözüm ortakları ile tamamladığı projede, Avusturya’da endüstriyel tesis projesi için üretilen kondenser üniteleri iki adet ve toplam 930 kW soğutma kapasitesine sahiptir. Kondenser ünitelerinin her biri bağımsız iki devreli, scroll multi kompresörlü, değişken kondenser fan debisi ile oransal olarak kontrol edilmektedir. İmbat kondensing üniteleri de super heater eşanjörleri ile yüksek verimli olarak hizmet veriyor.

İmbat, doğru projeye doğru çözüm sunarak hem iç hem dış pazardaki çözüm ortakları ve distribütörlerine Avrupa standartlarında, yüksek verimli ürünlerini sunuyor ve hem ülkemize hem de dünyaya kazanç sağlamaya devam ediyor.

Önceki İçerikAdnan Menderes Üniversitesi yeni öğrenci yurdunun havalandırma sisteminde, ALDAĞ AŞ tercih edildi
Sonraki İçerikBasra Çocuk Hastanesi’nin agresif atık su problemi EBİTT’in uluslararası sertifikalı ürünleri ile çözüldü