Form’dan serinletecek yaz kampanyası

Form MHI Klima Sistemleri, etkisini göstermeye başlayan bunaltıcı yaz sıcaklarına karşı serinletici bir kampanya başlatıyor. Korona virüs sebebiyle geçtiğimiz yıllara kıyasla evlerde daha fazla zaman geçireceğimiz bu yaz mevsiminde yaşam alanlarımızın iklimlendirilmesi de konfor ve sağlık açısından önem taşıyor. İşte tam bu aşamada tüketicilere derin bir nefes aldıracak çevreci R32 gazlı yeni nesil Mitsubishi Heavy Klimalar, 1 Haziran’dan itibaren geçerli olacak kampanya ile ihtiyacı olan herkese sağlıklı bir serinlik ve konfor sunuyor. Japon teknolojisiyle üretilen Mitsubishi Heavy klimalar, yüzde 19 daha az elektrik harcayarak bütçeyi de koruyor. Kampanya kapsamında çevre dostu R32 gazlı Mitsubishi Heavy Industries klimalar, ayda 390 TL’den başlayan fiyatlar ve 12 taksit seçeneği ile yalnızca Form Mitsubishi Heavy konsept mağazalarında tüketicileri bekliyor.

 

Form MHI Klima Sistemleri, sıcak havaların etkisini hissettirmeye başlamasıyla birlikte sağlıklı iklimlendirme ihtiyacı duyanları Mitsubishi Heavy klimalarda yaptığı yaz kampanyası ile serinletiyor. Japon teknolojisiyle donatılan yeni nesil Mitsubishi Heavy klimalar, yüksek enerji verimliliği sayesinde %19 daha az elektrik harcarken, R32 gazı kullanarak doğayı koruyor. Bu özelliklerin yanı sıra üstün filtrasyon ve kendi kendini temizleme özellikleriyle de ortam havasını taze ve temiz tutarak sağlığınızı koruyor.

 

1 Haziran itibariyle başlayacak kampanya ile Mitsubishi Heavy klimalar, ayda 390 TL’den başlayan fiyatlar ve 12 aya varan taksit seçenekleriyle isteyen herkesi Form Mitsubishi Heavykonsept mağazalarında bekliyor. Ortamdaki serinlik ve taze hava değerini yükselten Mitsubishi Heavy klimaların 3 yıl cihaz, 5 yıl da kompresör garantisi bulunuyor.

Önceki İçerikTermo Isı Sistemleri, Afşin-Elbistan B Termik Santrali’ndeki sıvı yakıtla devreye alma işlemini tamamladı
Sonraki İçerikGF Hakan Plastik’ten dijitalleşmede bir büyük adım daha: BIM Kütüphanesi