Fes Klima ile endüstriyel mekanlara %100 taze havalı serinlik

Yerli üretim, Ar-Ge’ye verdiği değer ve gerçekleştirdiği yatırımlarla endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına verimli çözümler sunan Form Endüstri Tesisleri, fabrikaların doğal serinlik ihtiyacını Fes Klima Evaporatif Soğutma Üniteleriyle karşılıyor.

Form Endüstri Tesisleri, güçlü sektör tecrübesi, Ar-Ge ve yerli üretime verdiği değerle endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına çözüm sunan ürünler geliştirmeye devam ediyor. Başarılı referansları, çevreci ve kaliteli ürünleriyle öne çıkan Form, tesislerin doğal serinlik ihtiyacını Fes Klima evaporatif soğutma cihazlarıyla karşılıyor.

Fes Klima Evaporatif Soğutma Üniteleri, düşük yatırım maliyeti ve minimum enerji tüketimiyle maksimum serinletme sağlamasıyla öne çıkıyor. Hava ve suyu kullanarak mekanlarda doğal bir serinlik sağlayan Fes Klima, kapalı alanları filtre edilmiş yüzde 100 taze hava ile buluşturuyor.

Fes Klima üniteleri, kompresör ve soğutma gazı olmadan sağladığı serinlik sayesinde endüstriyel tesisler, atölyeler, yemekhaneler ve tersaneler gibi yoğun çalışılan büyük hacimli mekanlardaki iş verimliliğini de artırıyor. Düşük yatırım maliyeti ve minimum enerjiyle maksimum serinleme sağlayan Fes Klima, hava ve suyu kullanarak mekanları doğal serinlikle buluşturuyor.

Önceki İçerikE.C.A. klimalar ile yaz mevsimi daha ferah
Sonraki İçerikTermo Teknik’ten yeni, şık ve verimli dikey panel radyatör seçeneği