Warmhaus’tan bayilerine fark yaratan gezi

 

Teknolojik ve yenilikçi ürünleri ile sektörde fark yaratan Warmhaus, bayilerine yönelik gerçekleştirdiği etkinlik ile de fark yarattı. Dominik Cumhuriyeti’ne düzenlenen gezide, Warmhaus bayilerine gerçek bir Survivor Oyunu deneyimi de yaşattı.

 

İklimlendirme sektöründe en yeni teknolojilerle, yenilikçi ürünler geliştirip daima fark yaratmayı amaçlayan Warmhaus bu ilke ile sektörde fark yaratan bir etkinliğe de imza attı. Warmhaus Türkiye’nin farklı bölgelerinden yetkili bayilerini Dominik Cumhuriyeti’ne düzenlediği gezide bir araya getirdi. Gezide bayilere Warmhaus Genel Müdürü M. Kağan Turan, Satış ve Pazarlama Direktörü Erdem Ertuna ve yurtiçi satış ekibi eşlik etti. Bayilerin birbirlerini tanıması ve ekip olarak çalışmalarını motive etmek amacıyla yapılan gezi kapsamında düzenlenen toplantılarda; 2022 yılı çalışmaları değerlendirilirken, ürün ve hizmetler çerçevesinde geliştirilmesi gereken stratejiler belirlendi, gelecek yıla yönelik hedef ve projeler paylaşıldı.

 

Survivor deneyimi

 

Gezide bayiler değişik bir deneyim yaşama olanağı da buldu.  Çekimleri 2011 yılından bu yana Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan Survivor Oyununun çekim alanını ziyaret eden bayiler turun ardından oluşturdukları takımlar ile Survivor Oyununu birebir deneyimleme imkanı buldu. Survivor Oyununda bayiler gerçek bir strateji planlama deneyimi yaşarken ekip olma ruhunu da canlandırdılar.

Önceki İçerikÜntes, yeni web sitesini yayınladı
Sonraki İçerikXylem 2025 yılına kadar 16,5 milyar metreküpten fazla su tasarrufu yapmayı hedefliyor