Yurt dışı projeler, Pa-Flex Kauçuk’u tercih ediyor

Son aylarda Pa-Flex markasının pandeminin de getirdiği bazı değişimler nedeni ile öncelikle yurt dışında sonrasında yurt içinde fazlası ile talep görmeye başladığını belirten Pa-Flex Kauçuk Satış ve Pazarlama Müdürü Cafer Basık, şöyle devam etti: “Bunda kalite ve fiyat etkeninden ziyade üretim teknolojimizin etkisi çok büyük. Müşterilerimizin taleplerine daha hızlı cevap verebiliyor olmamız, kısa sürede yüksek tonajlarda ham madde işliyor olmamız, markamızı birçok yeni platformda ön plana çıkartmıştır. Yurt içinde devam eden otel, konut ve özel hastane projelerine elastomerik kauçuk levha ve borularımızla hizmet vermeye devam ederken, asıl gurur kaynağımız Türk markası olarak Avrupa ve Avrasya pazarında iyi bir satış ivmesi yakalamış olmamız. Özellikle Özbekistan ve Türkmenistan’da mekanik taahhüt yapan, bu ülkelere tedarikçi olarak hizmet veren firmalarımız aracılığı ile kauçuk izolasyon ürünlerimiz Buhara City, Ahal City gibi konut, AVM, çarşı ve eğlence merkezlerini bünyesinde toplana devasa projelerde yer aldı.”

Cafer Basık, açıklamalarını şöyle sürdürdü: “Diğer yandan geçtiğimiz aylarda Ukrayna’nın gözde tatil merkezlerinden Odessa Arkadia’da inşası tamamlanan Elegia Park Evleri projesinde kendinden yapışkanlı (ağ örgülü takviyeli ppliner) ve alüminyum folyo(ağ örgülü takviyeli 18-22 micron) kaplı kauçuk levha ile boru ürünlerimiz kullanılmıştır. Ukrayna distribütörümüzün çabaları sonucu dahil olduğumuz projeden bahsetmek gerekirse; denize sıfır, 24 katlı, 3 bloktan oluşmakta. 956 daireden oluşan konut projesinde ayrıca güzellik merkezi, parklar, çocuk oyun alanları, kapalı katlı otoparklar gibi alanlar yer almakta.”

Önceki İçerikAnkara’nın en prestijli projelerinden biri olan Meva Şehir’in ısıtma sistemlerinde Mimsan’ın tasarruflu, kullanıcı dostu ve çevreci “MGS serisi Üç Geçişli Skoç Tip Sıcak Su Kazanı” tercih edildi.
Sonraki İçerikBir enerji yönetim sistemi iyileştirmesi olarak RM/A istasyonlarında LED aydınlatma dönüşümü