Güvenli ve verimli altyapı projeleri için GF Hakan Plastik

 

Kentleşme, nüfus artışı ve sanayi gelişimi temel altyapı çözümlerinin de çağdaş standartlarda oluşturulmasını zorunlu kılıyor. GF Hakan Plastik her biri testlerden geçirilen, uluslararası normlarda üretilen boru sistemleri ile altyapı projelerinin güvenli ve verimli şekilde oluşturulmasında önemli bir hizmet sağlıyor.  Koruge ve PE100 boru sistemleri, hafif, kolay ve güvenilir montaj; ek parça alternatifi, dayanıklılık gibi özellikleri ile ürün gamında ön plana çıkıyor.

 

GF Hakan Plastik Koruge boru sistemi, tüm yerüstü ve yeraltı boşaltma sistemleri, kanalizasyon sistemleri, endüstriyel atık su drenaj sistemleri, yağmur suyu tahliye sistemleri, vb. alanlarda kullanılabiliyor.

 

GF Hakan Plastik Koruge boru sistemi, çift katmanlı yapısı ile sızdırmazlık; sağlam ve kırılmaz fiziksel özellikleri ile dayanıklılık ve atık sulardaki aşındırıcı kimyasallara karşı direnç özellikleri ile suların güvenli şekilde transfer edilmesine imkan sunuyor. Aşınmalara karşı dayanıklılık gösteren sistem HDPE malzemeden üretildiğinde 40 °C sıcaklıklara kadar sıvı transferine imkan tanıyor. 100 mm’den 1000 mm’ye kadar muflu veya mufsuz borular ve ek parçalardan oluşan sistem, SN4 ve SN8 seçenekleri ve sızdırmazlık özelliği ile boru içindeki atık suların yer altı su kaynaklarına karışmasını önlüyor. Ayrıca geri dönüşebilir olma özelliği ile de çevre dostu bir ürün olduğunu kanıtlıyor.

 

Yüksek yoğunluklu boru sistemi PE100 ise daha çok altyapı basınçlı su ve gaz hatlarında tercih ediliyor

PE100 basınçlı içme suyu şebekesi, doğal gaz şebekesi, atık su deşarj ve atık su pompalama hatları, sulama sistemleri, denizaltı geçiş hatları ve derin deniz deşarjları, toprakaltı yangın söndürme sistemleri (Hidrant hatları), soğutma suyu sistemleri, telekomünikasyon sistemleri ve madencilikte kullanılabiliyor.

GF Hakan PE100 sistem çözümleri, korozyona uğramaz, esnek, yüksek mukavemetli, kimyasallara dayanıklı ürünleri ile özellikle deprem kuşağında yer alan ülkemiz için güvenilir çözümler sunuyor. Toprak altındaki PE100 gaz ve su şebekeleri, yüksek esneklik kabiliyeti ile yeraltı hareketlerinden etkilenmiyor, kırılma veya bozulma riski taşımıyor; yüksek darbe dayanımı ve çatlak yayılma direnci gösteriyor. Suyun ve gazın sağlıklı ve güvenli şekilde taşınması konusunda avantaj sağlıyor.

GFHakan Plastik markalı olarak d20 mm – d630 mm, GF marka olarak d20 mm -d2000 mm çap aralığında ürün gamına sahip olunan PE100 ürünler, elektro füzyon, alın ve soket kaynağı yöntemleri ile birleştirilebiliyor. Kaynak metotlarının yanı sıra flanşlı ve dişli bağlantı yöntemleri ile de mekanik olarak hızlı ve pratik bir şekilde birleştirilebiliyor. GF Hakan Plastik bu noktada boru, ek parça, vana grupları, birleştirme teknolojileri (elektro füzyon, alın kaynağı, soket füzyon kaynak makinaları, kaynak hazırlık ekipmanları vs.) ve tahribatsız kaynak kalitesi ölçümü (NDT Teknolojisi) hizmetleri ile anahtar teslim sistem çözümleri sunuyor.

Önceki İçerikTekirdağ Büyükşehir Belediyesi yeni hizmet binasının iklimlendirme sistemlerine Form imzası
Sonraki İçerikKıyı İstanbul’da İklimlendirme Çözümü İmbat’tan