Fethiye Melden Otel’e Form İmzası

59 yıllık tecrübesi ve güçlü iş ortaklıklarıyla iklimlendirme sektörünün öncü firması Form, Clivet marka ısı pompaları ile merkezi iklimlendirme ihtiyaçlarına verimli ve inovatif çözümler sunuyor. Fethiye Melden Otel Projesinin de tercihi Clivet Isı Pompaları oldu.

60.000 m2 inşaat alanına sahip ve 650 yataklı Fethiye Melden Otel projesinde toplam 3.000 Kw kapasiteye sahip 17 adet hava soğutmalı ısı pompası kullanıldı. Projelerinde Sürdürülebilirlik, doğal kaynakların etkin kullanımı, karbon salınımının azaltılması, enerji verimliliği, yeşil bina projeleri ve atık yönetimi gibi konulara odaklanan Melden Group yeni otellerinde tüm bu taleplere cevap veren Clivet Isı Pompalarını özellikle tercih etti.

Clivet Isı Pompaları frekans inverterli kompresör, çevre dostu R32 gazve 5,30’a varan (SEER) yüksek sezonsal verimlilik değerleri ile ön plana çıkmaktadır. Eurovent sertifikalı ve ERP direktiflerine uygun imal edilen Clivet ısı pompaları -20C de ısıtma yapabilme ve +60 C’ye kadar sıcak su üretebilmektedir. Çevre dostu bu cihazlar excellence (EXC) ve Premium (PRM) olmak üzere iki enerji versiyonu ile ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır.

Önceki İçerikDaikin, Termal Otelde Tasarruflu Çözümleri İle Konforu Yeniden Tanımlıyor
Sonraki İçerikLowara BOX Serisi Tahliye Üniteleri ile Atıksu Sistemlerinde Güvenilir Çözümler