Mısır ofisi, bayileri ile Daikin Türkiye’yi ziyaret etti

 

Daikin Ortadoğu ve Afrika (DAME) bölgesine bağlı Daikin Mısır, bayileri ile arasındaki bağı pekiştirmek ve Mısır pazarında Daikin’i daha güçlü bir konuma getirmek amacıyla içinde Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır’daki üst düzey yöneticilerin de olduğu 24 kişilik bir bayi ekibiyle Türkiye’yi ziyaret etti. Katılımcılar,  26 Şubat – 1 Mart 2023 tarihlerinde gerçekleşen ziyarette; Daikin’in Avrupa’da ilk olan Daikin Türkiye İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi ile Sakura Kadın Girişimci Projesi kapsamında açılan Daikin bayisi GK İklimlendirme’yi ve Daikin Ekotek bayilerini ziyaret etti. Aynı zamanda Daikin Türkiye’nin Sakarya – Hendek’te bulunan üretim merkezini de ziyaret eden grup, Daikin’in üretim gücünü yerinde görme fırsatını elde etti.

Dünyanın birçok ülkesindeki yapılanmasını sürekli olarak büyüten ve güçlendiren Daikin, teknik ve iş gezilerinin düzenlenmesini, farklı kültürlerin bir araya gelerek farkındalık oluşmasını ve iyi ilişkilerin gelişmesini şirket politikasının bir parçası olarak benimsiyor. Bu bağlamda Daikin Ortadoğu ve Afrika (DAME) bölgesine bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Daikin Mısır, bayileri arasındaki bağı güçlendirmek amacıyla 26 Şubat-1 Mart 2023 tarihlerinde Türkiye’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Mısır’dan bayi olarak 20 kişinin dahil olduğu ziyarete ayrıca DAME bölgesine bağlı ülke ofisleri Birleşik Arap Emirlikleri ve Mısır’dan 4 üst düzey yönetici de katıldı ve CIS bölgesinin sorumluluğunu üstlenen Daikin Türkiye’nin faaliyetleri yerinde incelendi.

Ziyaretin ilk gününde, Daikin’in Avrupa’da ilk deneyim merkezi olan Daikin Türkiye İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi’nde bir tur gerçekleştirerek bireysel ve ticari çözümlere yönelik ürünler incelendi ve yöneticilerden bilgiler alındı. Daikin Ortadoğu ve Afrika (DAME) bölgesinden ziyarette bulunan ekip, daha sonra Daikin Türkiye’nin “Sakura Kadın Girişimci Projesi” kapsamında açılan Sakura bayisi GK İklimlendirme’yi ziyaret etti. Kendilerine bu gezi sırasında Daikin Türkiye’nin 2014 yılında başlayan ve TEGEP’in Öğrenme ve Gelişim Ödülleri yarışmasının “Toplumsal Katkıda Fark Yaratan Gelişim Projesi” kategorisinde “En İyi Proje” ödülünü alan “Sakura Kadın Girişimci” projesi hakkında çeşitli bilgiler de verildi. Ataşehir’deki Daikin Ekotek Bayi’yi de ziyaret eden bayi ve yöneticiler, meslektaşlarıyla ilişki geliştirerek bilgi paylaşımında bulundu.

28 Şubat günü Sakarya-Hendek’te yer alan fabrikada bir tur gerçekleştiren bayi ve yöneticilerden oluşan ekip, 44 ülkeye geniş kapsamlı ihracat gerçekleştiren Daikin Türkiye’nin üretim merkezindeki faaliyetlerini yerinde inceleme fırsatı buldu. 1 Mart günü ise İstanbul turuna katılarak bayileri arasında motivasyon sağlayan Daikin Mısır ofisi, keyifli ve verimli bir ziyaretin ardından ülkelerine döndü.

 

 

 

 

Önceki İçerikÇukurova Isı, ISH Fuarı’nda ısıtma teknolojilerini ziyaretçilere tanıttı
Sonraki İçerikDanfoss, su kaynaklarının verimli bir şekilde yönetilmesine katkı sağlıyor