AFS, ihracatın liderlerinden oldu

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde 100’e yakın ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatıyla “Yılın En Çok Hava Kanalı İhracatı” yapan marka ödülünü AFS aldı.

İSİB’in Türk iklimlendirme sektörünün 2023 yılı yol haritasını belirlediği İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayı bu sene Antalya Cornelia Diamond Hotel’de gerçekleştirildi. Yaklaşık 200’ü aşkın sektör paydaşının katılımı ile yapılan çalıştayda yeni nesil ihracat modelleri ve destekleri, güncel ekonomik gelişmelerin sektöre etkileri masaya yatırıldı. Ayrıca çalıştay programı içinde İhracat Liderleri Ödül Töreni gerçekleştirildi. AFS, 2021 yılı içerisinde gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatı faaliyetiyle yılın en çok esnek hava kanalı ihracatı yapan marka kategorisinde birinci sırada yer alarak ödüle layık görüldü.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Poyraz: “İklimlendirme sektöründe yüzde yüz yerli sermaye ile hizmet veriyor ve Türkiye ekonomisine, ihracatına katkıda bulunmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. İklimlendirme sektörünün dünya pazarından aldığı ihracat payını artırmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bizi daha çok motive eden bu ödülleri hak etmemize katkısı olan tüm ekip arkadaşlarıma ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Önceki İçerikAldağ AŞ, Allianz Tower’daki yeni genel merkezinde
Sonraki İçerikAntalya’da Mitsubishi Heavy konforu