Bomaksan EuroBLECH’te yoğun ilgiyle karşılandı

Uluslararası Sac İşleme Teknolojileri Fuarı EuroBLECH, Mac-Brooks Exhibitions tarafından Almanya’nın Hannover kentinde 25 – 28 Ekim tarihleri arasında gerçekleşti.  Türkiye’de endüstriyel toz toplama ve filtrasyonu alanında en geniş ürün gamına sahip olan Bomaksan; tüm dünyadan en son teknolojilerin sergilendiği fuarda,  ALVER serisi hava kuleleri ve LINE serisi kompakt üniteleriyle yoğun ilgi gördü. Marka 5 yeni ülkeden partnerlik talebi ile döndü.

Makine sektörünün dünyadaki en önemli buluşma noktalarından olan EuroBLECH, 39 ülkeden bin 300’e yakın firma ve kurumu ağırladı. 3 gün süren EuroBLECH 2022’ye Türkiye’den 150’yi aşkın firma katıldı. Hava temizleme cihazlarıyla alanında fark yaratan Bomaksan, son teknoloji ürünlerini sergileyerek, dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilerle ikili iş ilişkileri kurdu.

“İhracatta orta ve uzun vadeli iş birlikleri için somut adımlar attık”

  1. Uluslararası Sac İşleme Teknolojileri Fuarı EuroBLECH 2022’yi değerlendiren Bomaksan Genel Müdürü Bora Boysan, “Bomaksan olarak önemli kazanımlar elde ettiğimiz bir etkinliği geride bıraktık. Fuar çok iyi geçti. 5 yeni ülkeden partnerlik talebi aldık. İhracat özelinde kısa vadede değil ama orta ve uzun vadeli iş birlikleri oluşturmak adına somut adımlar attık. Partnerlik yapımız olmayan yeni ülkeler ile görüşmelerde bulunduk. İtalyan bir makine üreticisi ile OEM çalışma şansı yakaladık, muhtemelen bu yıl içerisinde siparişlerini almaya başlayacağız. Yeni ürünlerimizi ve teknolojilerimizi tanıttık. Özellikle ALVER serisi hava kulelerimiz ve LINE serisi kompakt ünitelerimiz çok ilgi gördü. Fuarda Portekiz’den 15 adet makine siparişi aldık. Yine İtalya’dan 2 adet siparişin ön protokolünü imzaladık. Söz konusu gelişmeler, yaptığımız yatırımların ve çalışmalarımızın karşılığını bulduğunu gösteriyor. Sonuçlardan oldukça memnunuz” şeklinde konuştu.

 

Önceki İçerikAyvaz, Şanghay’da düzenlenen Cumhuriyet Bayramı resepsiyonda yerini aldı
Sonraki İçerikCOPA “Bizim Tasarrufumuzda” diyor