Wilo eAcademy ile yaklaşık iki bin beş yüz sektör profesyoneline uzmanlık eğitimlerini sundu

 

Dünyanın 50 İklim ve Sürdürülebilirlik Liderinden biri olan Wilo’nun sektör profesyonellerinin uzmanlıklarını ve becerilerini artırmak için kurduğu eAcademy pandemi sürecinde de çalışmalarını hız kesmeden sürdürdü. Toplamda 70 online eğitim gerçekleştiren firma, yaklaşık iki bin beş yüz kişinin yetkinliklerini daha üst seviyelere taşımasına imkan sağladı.

 

Dünyada 150. ve Türkiye’de 30. yılını kutlayan iklim koruma şirketi Wilo, bağlı olduğu sektöre yönelik sorumluluklarını yerine getirmek ve yerel kapasite gelişimine destek olmak amacıyla 2020 yılı başında eAcademy’i kurdu. Wilo, bu zaman zarfındagerçekleştirdiği70 online eğitimle iki bin beş yüze yakın kişinin uzmanlık eğitimleri almasını sağladı. Program içeriği, çalışma hayatında karşılaşılan ihtiyaçlara, rastlanılan sorunlara ve sektör gerekliliklerine göre hazırlanan eğitimler sektör profesyonelleri, kendini sürekli güncel tutmak isteyen mühendisler ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Canlı yayın olarak organize edilen eAcademy eğitimleri sayesinde katılımcılar anlık olarak Wilo uzmanlarına sorularını iletme ve diğer sektör profesyonlleri ile iletişim kurma şansı buluyor.

 

Müşteri memnuniyetinin artırılması ve sektörel uzmanlıkların geliştirilmesi amaçlarıyla hayata geçirilen eAcademy programının başarıyla devam ettiğini söyleyen Wilo Türkiye Pazarlama Müdürü Banu Kiper; “Wilo olarak, sektörümüze ilgi gösteren paydaşlarımızın uzmanlıklarını arttırarak müşteriler tarafından daha çok takdir ve tercih edileceklerini düşünüyoruz. Bu nedenle de sektör profesyonellerinin, kendilerini güncellemek isteyen mühendislerin, satışçıların, projecilerin ve öğrencilerin becerilerini sürekli artırmayı hedefleyen eğitimler düzenliyoruz. Uzmanlık alanlarına göre ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri, su temini ve basınçlandırma, altyapı ve endüstri uygulamaları ile bu uygulama alanlarına yönelik hazırlanan içerikler ile katılımcılar kullanılan pompa ve pompa sistemleri konularında kendilerini daha da geliştiriyorlar. Ayrıca enerji verimliliği yüksek ürünler ve sürdürülebilir çözümler ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayan en doğru sonuca nasıl gideceklerini göstermeyi hedefliyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Su teknolojileri alanında dünya genelinde her yıl 10 milyon pompa üreten Wilo, İklim dönüşümü alanında Alman Sürdürülebilirlik Ödülünün sahibi ve “50 İklim ve Sürdürülebilirlik Liderinden” biri olarak küresel iklim hedeflerine ulaşma yolunda çalışmalarını sürdürüyor. Sürdürülebilirliğe etkin biçimde katkıda bulunmayı yükümlülüğü olarak gören Wilo, 2025 yılına kadar dünyanın dört bir yanındaki üretim tesislerinde karbonsuz operasyonlar gerçekleştirmek ve referans alınan 2018 yılına kıyasla emisyonları en az yüzde 60 azaltmak için faaliyetlerini yürütüyor. Bu amaçla da paydaşlarına çeşitli eğitimler sağlayarak değerlerinin onlar tarafından da benimsenmesini hedefliyor. Online eğitimlere katılmak için şu adres ziyaret edilebilir. https://wilo.com/tr/tr/Haberler/eAcademy-E%C4%9Fitimleri/

Archive number: WILO187678
Önceki İçerikDünya markaları 15. kez SolarEX İstanbul’da buluşuyor
Sonraki İçerikSemikron ve Danfoss Silicon Power, Semikron Danfoss adı altında güçlerini birleştirdi