E.C.A., Bayi Gelişim Programları’nı online platforma taşıdı

Klimadan kombiye yüksek performanslı, düşük sarfiyatlı ürünleri ve etkin bayi yapısıyla 30 yılı aşkın süredir ısıtma-soğutma sektörünün en güçlü markalarından E.C.A., Bayi Gelişim Programları’na pandemi sürecinde online olarak devam ediyor. Son olarak 24-25 Eylül tarihlerinde 2o farklı E.C.A. bayisini “Yöneticiler İçin Finans” başlığında bir araya getiren programlarla, yetkili bayilerin teknik yetkinliklerinin arttırılması hedefleniyor. Katılımcılar, eğitim sonunda sertifikalandırılıyor.

Koç Üniversitesi ile gerçekleştirilen eğitimler kapsamında, ilki 18 Şubat’ta düzenlenen E.C.A. Bayi Gelişim Programları, pandemi koşullarıyla oluşan sosyal mesafe kuralları gereği online olarak devam ediyor. E.C.A.’nın kurulduğu günden bu yana şirket değerlerinin bir parçası olan eğitim politikaları dahilinde yıl sonuna kadar sürdürmeyi planladığı ve iş ortaklarının sektörel gelişimini desteklemek amacıyla yürüttüğü eğitimler,24-25 Eylül tarihlerinde “Yöneticiler İçin Finans” başlığıyla gerçekleştirildi.

Emas Makina Sanayi AŞ Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu: “Eğitimlerimiz yıl sonuna kadar online olacak”

E.C.A. Bayi Gelişim Programları ile yılda 40bayi için eğitim planladıklarını söyleyen Emas Makina Sanayi AŞ Genel Müdürü Mehmet Özokumuşoğlu, “Eğitime verdiğimiz önem, şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olarak çok çeşitli segmentlerde etkin biçimde yürüyor. Bu doğrultuda ülkemizin en köklü üniversitelerinden Koç Üniversitesi’nin de desteğini alarak Şubat 2020’de başlattığımız Bayi Gelişim Programları’nı da pandemi koşullarına rağmen aksatmadan sürdürüyoruz. Eğitimlerle ürünlerimizin tüketicilerimizle Türkiye’nin dört bir yanında buluşmasını mümkün kılan değerli paydaşlarımızın gelişimine katkıda bulunmayı ve her bir bayimizin mesleki yetkinliklerini arttırmayı amaçlıyoruz. Şu anki şartlar gereği Bayi Gelişim Programlarına yıl sonuna kadar online platformda devam edeceğiz. Sürecin oldukça verimli yansımalarını alıyoruz, bu eğitimler ile olumlu sonuçların katlanarak devam edeceğinden hiç şüphemiz yok” dedi.

Önceki İçerikDemirDöküm, sektörün geleceği için meslek liseli öğrencilere destek olmaya devam ediyor
Sonraki İçerikForm Şirketler Grubu’nda üst düzey atama