Sektör Liderleri Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi’nde bir araya gelecek

Odaklı Grup katkılarıyla Uluslararası Tesis Yöneticileri Derneği (TESYÖN) ve Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği (UTTMD) iş birliği ile Nişantaşı Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi sektörünün önde gelen isimlerini bir araya getirecek.

Odaklı Grup katkılarıyla Uluslararası Tesis Yöneticileri Derneği (TESYÖN) ve Uluslararası Tesis Teknik Müdürleri Derneği (UTTMD) iş birliği ile Nişantaşı Üniversitesi ev sahipliğindegerçekleşecek olan Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi 28 Mayıs 2024 tarihindeİstanbul Nişantaşı Üniversitesi Maslak Kampüsü Doç. Dr. Cevdet Uysal Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Zirve’de uzman konuşmacılar, sektör değerlendirme, Dünyada ve Ülkemizde Sürdürülebilir Planlama ve Mimari Yaklaşım, Tesislerde Sürdürülebilir Yönetim Bileşenleri ve Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Kapsamında İyi Uygulama Örnekleri hakkında değerlendirmelerini ve görüşlerini katılımcılar ile paylaşacak.

​​​​​​​Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Zirvesi’nde Nişantaşı Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Prof.Dr. Uğur Yozgat, TYTFED Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Bozan, TRFMA Başkanı Erhan Demirtaş, Konutder Başkanı Ramadan Kumova, TESYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Aylin İlgen, UTTMD Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Evcioğlu, TÜYAK Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Gökhan Balık, Zorlu Center Tesis Yönetim Direktörü Bülent Gülcan, Kuzu Grup Mekanik İşler Lideri Semih Çalapkulu, TAV İnşaat Direktörü Ahmet Çıtıpıtıoğlu, Medicana Hastaneler Teknik Direktörü Yusuf Çebi ve Sabancı Holding Teknik Danışmanı Eser Çizer gibi sektöre yön veren üst düzey temsilciler deneyimlerini, örnek teşkil eden projelerini ve bakış açılarını katılımcılarla paylaşacak.

Etkinlik hakkında detaylı bilgiye https://tesisyonetimizirvesi.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikTutkuyla Büyüyen Bir Hikaye: Mustafa Demirci ve Güven Soğutma’nın Başarılı Yolculuğu
Sonraki İçerik3.EGE İç Tesisat Buluşması Kapılarını Açıyor