Mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni Four Essentials 2022’de buluşuyor

 

Dekogroup ve Aldağ proje ortaklığıyla düzenlenecek olan Four Essentials

Engineering Meeting, 10 Mayıs 2022’de Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek.

 

İlki 2018’de yine Dekogroup tarafından Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen ve bu kapsamda Türkiye’nin ilk mühendislik toplantısı olma özelliği taşıyan etkinlik, yaklaşık 900 sektör profesyonelinin katıldığı başarılı bir organizasyon oldu. 2019 yılında ise Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da Dekogroup’un ev sahipliği yaptığı mühendislik toplantısı, yaklaşık 1500 kişinin katılımı ile Türkiye’deki çok değerli mekanik tesisat profesyonelini bir araya getirerek başarısını sürdürdü.

 

Pandemiden dolayı 2020-2021 yıllarında düzenlenemeyen etkinlik, bu yıl Four Essentials

Engineering Meeting ismiyle üçüncü defa, Aldağ, Wilo, Samsung, Johnson Controls, Darhan, Taytech ve sektörde önde gelen birçok firmanın sponsorluğuyla 10 Mayıs 2022’de Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilecek. Etkinliğin ana teması ise “Mekanik Tesisat; Değişime Uyum Sağlamak” olarak belirlendi.

Four Essentials’in amacı; mekanik tesisat ve inşaat sektörünün dört bileşeni olan yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçileri bir araya getirmek ve bu bileşenlerin iletişimini sağlamak, teknik bir platform oluşturmak, sektördeki son gelişmeleri ve alanında uzman konukların görüşlerini aktarmak olarak özetlenebilir. Bu amaç doğrultusunda, etkinlik boyunca paneller, özel oturumlar düzenleniyor, aynı zamanda fuaye alanında kurulan sektörün lider firmalarının standlarıyla ürün ve hizmetleri tanıtılıyor. Yatırımcı, tasarımcı, yüklenici ve tedarikçi bileşenlerinin değerli isimlerinin konuşmacı olarak sunum yapacağı etkinlik, sektörün mekanik tesisat profesyonellerini ağırlayacak. Four Essentials ziyaretçi kaydı, konuşmacı listesi ve etkinlik programı için “www.fouressen.com”web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önceki İçerikTurcas Kuyucak JES’in Fransız Albioma’ya satışı tamamlandı
Sonraki İçerikİSİB, Romtherm Fuarı’na info stant ile katıldı