Rota Klima, Midea İşbirliği ile Fark Yaratmaya Devam Ediyor

Rota Klima, 2024 yılındaki yeni yapılanmasını ve dijitalleşme sürecini ürünlerinin üretildiği Midea firmasının yöneticileri ile paylaştı.

Yeni dijital yapısı RotaB4B-IT altyapısı, yetkili servis ve yetkili satıcı yapılanmasındaki kurumsallaşma çalışmaları, antrepo ve depo yatırımları, yeni profesyonel satış bölgesel yapılanması ile değişen, büyüyen ve güçlenen Rota Klima, yenilenen yapısını Midea yönetimi ile paylaştı.

Rota Klima, dijital alt yapısı ile siparişten satışa, depo yönetiminden lojistiğe, servis hizmetlerinden bağlılık programına kadar bayi ve servislerin cep telefonu ile işlem yapabildiği; servis belgelerinin müşterilere PDF olarak işlem sonrası hemen gönderildiği Rota B4B ile hız, şeffaflık ve anlık bilgi akışı sağlıyor.

Rota B4B ile dijitalleşerek değişen Rota Klima, siparişten, satışa, depo yönetiminden lojistiğe, servis hizmetlerinden bağlılık programına kadar bayi ve servislerin cep telefonu ile işlem yapabildiği, servis belgelerinin müşterilere PDF olarak işlem sonrası hemen gönderildiği hızlı, şeffaf ve anlık bilgi akışı sağlıyor.

Sezonda yeni ürünleri ile konutlar ve ticari binalara en geniş ürün yelpazesi sunan Türkiye’nin klima markalarından birisi olan Rota Klima, Midea işbirliği ile fark yaratan, kaliteli, sorunsuz, enerji tasarruflu iklimlendirme çözümleri sunmaktan gurur duyuyor.

Önceki İçerikDoğru ısı yalıtımıyla yazın evinizi ve cebinizi serin tutun
Sonraki İçerikVaillant Akademi’nin Dijital Eğitim Platformu Hayata Geçti