AFS Esnek Hava Kanallarına Fiera Milano’da yoğun ilgi

12-15 Mart tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde Fiera Milano’da gerçekleştirilen ısıtma-soğutma iklimlendirme sektöründe dünyanın önde gelen fuarlarından Mostra Convegno Expocomfort (MCE) 2024’te AFS yeni ürünleri ve farklı tasarımlarını ziyaretçileriyle buluşturdu.

100’ yakın ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatı ve kendi bünyesinde yer alan AFSLAB ile sektörde öncü Ar-Ge çalışmalarının altına imza atan AFS, yıllardır olduğu gibi bu yıl da kalabalık bir ekip ile MCE fuarına katılım sağlayarak en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. TPU, Marine, Ecosoft, Hygiene, UL gibi sektörde önemli birçok sertifikaya sahip ürünlerini müşteriyle buluşturan AFS sadece esnek hava kanalları ile değil havalandırma ekipmanları ile de katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği markalardan oldu. Sektöre hakim pek çok profesyonel tarafından ziyaret edilen fuarda AFS silencer, smart serisi panjur ve anemostadlar ziyaretçilerden olumlu izlenimler aldı.

Fuara geniş ürün skalasına sahip esnek hava kanalları ve panjur-anemostad grubu ile katıldıklarını belirten Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ” Türkiye’nin partner ülke unvanı ile yer aldığı bu fuarda sektöre hakim pek çok profesyonel tarafından standımız ziyaret edildi. İç ortam hava kalitesini artırmaya yönelik ürünlerimizi geliştirirken, sürdürülebilir bir gelecek için insan ve çevre odaklı üretim anlayışı çerçevesinde çalışıyoruz. Fuar bizim açımızdan da oldukça verimli ve yoğundu. İtalya ile güzel bir iletişimimiz var ve ülkemiz adına daha güçlü yol almak için her sene bu fuarda yerimizi alıyoruz.” dedi.

Önceki İçerikROTA SEAL İnverter Klima: Kendini temizler, extra hijyen sağlar
Sonraki İçerikMimsan, ısıtma sektörünün ihracat liderleri arasında yerini aldı