Wilo, Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi’nin çözüm ortağı oldu

Wilo, “Avrupa’nın Basketbol Üssü” olarak nitelendirilen Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi inşasında, üstün teknoloji pompa sistemleriyle önemli bir rol oynuyor.

Wilo’nun yenilikçi ve enerji verimliliği yüksek ürünlerle donatılarak, spor tesisleri için yeni bir standart belirliyor. Hidroforlarda Wilo-Helix V, soğutma sisteminde Wilo-Atmos GIGA-I ve Wilo-Atmos GIGA-N serisi, ısıtma ve kullanım suyu sirkülasyon sisteminde Wilo-Stratos MAXO, Wilo-Yonos GIGA I IP-E serisi ve atık su ile drenaj sistemlerinde Wilo-Padus UNI ve Wilo-DrainLift SANI-S serisi gibi ürünler, bu projenin temel taşlarını oluşturuyor.

Üstün donanımı ve globalde 150, Türkiye’de 30 yılı aşkın tecrübesiyle, Wilo, sürdürülebilir su teknolojileri konusundaki öncü rolünü her geçen gün daha da güçlendiriyor. Bu köklü deneyim ve teknik uzmanlık, özellikle büyük projelerdeki etkileyici başarılarını gösteriyor. Avrupa’nın basketbol üssü olarak nitelendirilen Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi’nde, Wilo’nun üstün teknoloji pompa sistemleri ile yüksek enerji verimliliği sağlanacak.

Önceki İçerikGranada Luxury RedOtel’in iklimlendirme tercihi; Mitsubishi Heavy
Sonraki İçerikÇevre ve bütçe dostu ısı pompasına talep artıyor