Kombi Klima Shop Elazığ Şube açılışını yaptı…

 

Kombi Klima Shop İstanbul dışındaki ilk şubesini, Elazığ’da 12 Ocak tarihinde320 kişinin katılımıyla gerçekleştirdi.

 

Kombi Klima Shop, Doğu ve Güneydoğu Bölgesindeki verimliliğini arttırmak için Elazığ- Malatya yolu üzerinde kapalı 3.600 m2, toplam 5.000 m2 alana sahip depo ve şube yatırımı yaptı. Bugüne kadar İstanbul’dan 81 ilde 4.500’ün üzerinde firmaya hizmet veren Kombi Klima Shop,  Elazığ Şube ile de sektörüne değer katmaya devam edecek.

Açılışta sektördeki değerli markaların yöneticilerinden, iş ortaklarına, Ticaret Sanayi Odasından, Esnaf ve Sanatkarlar Odasına, sektörel dergilerden, yerel basına birçok katılımcı yer aldı.

Kurdele Kesim Töreni, Kombi Klima Shop Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Kaya’nın hoş geldiniz ve açılış konuşması ile başladı. Verimlilik vurgusu yapan ve Elazığ ve Bölge firmalarına teşekkür eden Sayın Kaya, sözü sektörün değerli yöneticilerine ve Oda Başkanlarına bıraktı.

 

Sırası ile Baymak Kurumsal Müşteriler Müdürü Fahri Dolar, Termoteknik Genel Müdürü Emin Kasan, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turan Kurnaz, Furkan Mühendislik Sahibi Mahir Sönmez açılışa konuşmalarıyla destek vererek, Kombi Klima Shop’a yeni şubelerinin hayırlı olmasını dilediler ve sektöre olan katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Açılış duası ile kurdele merasimi gerçekleşti. Daha sonra misafirler, öğlen yemeğinde sohbet etme fırsatı buldular.

 

Kombi Klima Shop toplam 5.000 m2 depo alanına sahip Elazığ Şubesi ile Doğu ve Güneydoğu Bölgesindeki müşterilerine çok daha yakın olmayı hedeflemektedir. Elazığ içinde kendi sevkiyat araçları ile iş ortaklarına yarım günde teslimat yapmaktadır. Çevre il ve ilçelere de teslimat süresini kısaltmıştır. Türkiye genelinde büyüyen saha satış ekibi ile de her firmaya dokunarak en iyi hizmeti sunmaktadır.

 

Kombi Klima Shop’u daha yakından tanımak isteyenler, aşağıdaki QR koddan açılışın tekrar videosunu izleyebilirler.

 

 

 

Önceki İçerikEpiclub üyeleri gelecek hedeflerini Sırbistan buluşmasında değerlendirdi
Sonraki İçerikİMBAT yenilikleri ile endüstride