Granada Luxury RedOtel’in iklimlendirme tercihi; Mitsubishi Heavy

 

Üstün Japon teknolojisiyle Form kalitesini bir araya getiren Form MHI Klima Sistemleri, Alanya’da Avsallar bölgesinde yer alan Granada Luxury RedOtel’in iklimlendirme tercihi oldu.

Form MHI Klima Sistemleri, sektör bilgisiyle Japon teknolojisinin gücünüşıklık ve enerji tasarrufuyla birleştiriyor.Misafirlerine huzur dolu bir tatil ortamı sunan Granada Luxury Red Otel, iklimlendirmesinde Mitsubishi Heavy’nin FDTQ, FDT, FDUM ve FDUT tek yöne üflemeli kompakt kaset tipi modellerinden oluşan 204 adet iç ve 28 adet Heat Recovery dış ünitesini tercih ediyor.

Otellerin gözdesi Mitsubishi Heavy Klima Sistemleri, iç ve dış üniteleriyle odalara şık bir görünüm katıyor. Mitsubishi Heavy FDTQ serisi Tek Yöne Üflemeli Kaset Tipi İç Üniteler;ultra ince tasarımı, Airflex kanat teknolojisi,hareket sensörü, kompakt yapısı ve düşük ses seviyesi gibi fark yaratan özellikleriyleotellerin tercihi oluyor ve odalara şık bir görünüm katıyor.

 

Dış ünitelerde tercih edilen Heat Recoveryise patentli sürekli ısıtma kapasitesi kontrol özelliği (CHCC) ve değişken üfleme sıcaklığı kontrolü (VTCC) ile büyük oranda tasarruf sağlıyor.Bununla birlikte ısıtma ve soğutma ihtiyaçlarını aynı anda karşılayarak çoklu kullanım alanlarında ısının korunmasına olanak tanıyor.

Önceki İçerikOPS Mall’un havası LENNOX ile değişiyor
Sonraki İçerikWilo, Abdi İpekçi Spor Kompleksi Projesi’nin çözüm ortağı oldu