Yeni metro projesi Wilo’nun teknolojik çözümlerini seçti

 

Dünya çapında 150, Türkiye’de ise 30 yılı aşkın tecrübesiyle su yönetimi alanında fark yaratan Wilo, Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metro Projesi’ne yüksek verimli ürünleri ile değer kattı. Bu projede, Wilo’nun teknolojik üstünlüğü ve yenilikçi çözümleri, metro istasyonlarının her birinde güvenlik ve verimlilik standartlarını yükseltmeye yardımcı olacak.

 

Wilo, 1872’den bu yana, yaşama verdiği önem ve ürettiği inovatif çözümlerle fark yaratıyor. Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metro Projesi’nin yangın güvenliğive mücadelesi için tercihi, su yönetimi, endüstriyel sistemler ve bina teknolojileri gibi farklı alanlarda geniş tecrübesiyle yangın söndürme konusunda güvenli ve etkili çözümler sunan Wilo oldu. Bu büyük ölçekli projede, Wilo’nun yenilikçi ve güvenilir yangın pompası çözümleri, metro hattının her istasyonunda kritik bir rol oynuyor. NFPA20 standartlarına uygun, UL listeli ve FM onaylı SCPFF model yangın pompaları, her bir istasyonda yangına hızlı ve etkin bir müdahale kapasitesi sunarak yolcuların ve çalışanların güvenliğini en üst düzeyde tutuyor.

Ayrıca, metro hattının elektrik kesintilerine karşı dayanıklılığını artırmak için her istasyonda iki adet elektrikli pompa ve bunların jeneratör destekli çalışmasını sağlayan otomatik transfer switch’ler bulunuyor.

Wilo’nun bu projedeki katkıları, sadece yangın güvenliğiyle sınırlı kalmıyor; drenaj ve atık su yönetim sistemlerinde de teknolojik üstünlüğünü sergiliyor. Rexa serisi yüksek verimli dalgıç pompalar ve WS serisi paket tip terfi sistemleri, metro hattının alt yapısını güçlendiriyor. Bu sistemler, özel üretim CPAL serisi kontrol panelleri ile entegre edilerek, su yönetiminde maksimum verimlilik ve kontrol sağlıyor. Bu sayede Wilo, Çekmeköy-Sancaktepe-Sultanbeyli Metro Projesi’ne kesintisiz ve güvenilir bir hizmet sunarak, metro kullanıcılarına ve çalışanlarına güvenli bir ortam sağlıyor.

Bu proje ile Wilo, su yönetimi ve endüstriyel pompa sistemlerindeki teknolojik yeniliklerini ve uzmanlığını bir kez daha ortaya koyarak, metro hatlarının güvenlik ve verimlilik standartlarını yükseltiyor. Güvenliği ve verimliliği önceliklendiren yaklaşımı ile Wilo, sadece ürün kalitesiyle değil, aynı zamanda sürdürülebilir ve güvenli çözümler sunma taahhüdüyle de sektörde öne çıkmayı başarıyor.

 

Önceki İçerikHalkbank’ın tercihi yine Mitsubishi Heavy
Sonraki İçerikKOMSAD başarılı gazetecileri ödüllendirdi