ESSİAD, Sağlıklı İklimlendirme Çözümleri Teması ile düzenlenen ISK-SODEX Fuarı’nda yer aldı

 

ESSİAD’ın destekleyen dernekler arasında yer aldığı, Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde Sağlıklı İklimlendirme Çözümleri teması ile düzenlenen ISK-SODEX Fuarı, 25-28 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın da ziyaret ettiği, ESSİAD üyeleri ve sektör temsilcileri tarafından ziyaret edilen ESSİAD standında Soğutma Dünyası dergisi ISK-SODEX Fuar sayısı, ESSİAD tanıtım broşürleri dağıtılarak, sektör temsilcilerine dernek faaliyetleri, yürütülen projeler hakkında bilgi aktarıldı.

Ayrıca T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından, Türk sanayisinin rekabet edebilirliğinin, yenilikçiliğinin ve verimliliğinin yükseltilmesi, küresel ihracattan daha fazla pay alınması, ağırlıklı olarak yüksek teknolojili ürünlerin üretilmesi, nitelikli işgücüne sahip ve aynı zamanda çevreye ve topluma duyarlı bir sanayi yapısına dönüştürülmesi hedefiyle 2012 yılından itibaren yürütülmekte olan “Kümelenme Destek Programı” kapsamında ESSİAD tarafından hayata geçirilecek olan Kümelenme Projesi ile ilgili ESSİAD üyelerine bilgi aktarıldı.

Önceki İçerikCOPA yeni ürünleri ile ISK-SODEX İstanbul Fuarı’ndaydı
Sonraki İçerikODE Yalıtım, ISK-SODEX Fuarı’nda yeni iş birliklerinin temelini attı