E.C.A., Elazığ ve Van bayilerine seminer düzenledi

Geniş ürün gamı ve güçlü bayi yapısıyla E.C.A., Elazığ ve Van’da ısıtma soğutma alanındaki bayilerine seminer düzenledi.

Türkiye’de iklimlendirme sektörüne sunduğu yenilikler ve öncülüğünün yanı sıra eğitime verdiği önemi uzun yıllardır sürdüren E.C.A., Elazığ ve Van’da faaliyet gösteren ısıtma  soğutma bayilerine eğitim semineri düzenledi. E.C.A.bayilerinin ve sektör paydaşlarının bir araya geldiği seminerlere yaklaşık 200 kişi katılım gösterdi.

Sürekli gelişen teknolojileriyle E.C.A., Confeo Premix, Citius Premix, Proteus Premix kombiler, Felis duvar tipi yoğuşmalı kazan, Niobe Blue, Ecotech, Spylos klimalar, Elanus pelet soba, Arceus elektrikli kombi, Phoenix şofben ve panel radyatör grubunun yanı sıra bu yıl itibarıyla pazara sunduğu multi split klima ve ısı pompası ürünü ile ilgili bilgilendirme yaparak deneyimleri değerlendirdi.

Emas Plus Sadakat Programı konuşuldu

Yılın başında yeni arayüzüyle bayilerinin kullanımına sunduğu Emas Plus Sadakat Programı hakkında da bilgi ve görüşler alarak ilişkilerini güçlendiren E.C.A., yenilikçi sistemlerini, hedeflerini ve yeni dönem planlarını bayilere aktardı.

Önceki İçerikWarmhaus, iş ortakları ile Afrika gezisinde buluştu
Sonraki İçerikDaikin 2050 yılında kadar 1 milyon ağaç hedefine adım adım ilerliyor