Warmhaus Frankfurt ISH Fuarı’na katıldı

 

Warmhaus, iklimlendirme ve tesisat sektörünün önemli fuarlarından ISH Fuarı’na katıldı. Frankfurt’ta 13-17 Mart tarihlerinde gerçekleşen fuarda, Warmhaus mevcut ürün gamının yanı sıra 2024 yılında piyasaya sunmayı planladığı ısı pompası ve elektrikli kombiyi de ziyaretçilere tanıttı.

 

Warmhaus 13-17 Mart tarihlerinde gerçekleşen iklimlendirme ve tesisat sektörünün önemli fuarlarından ISH Frankfurt’a katıldı. Warmhaus Hol 12:0  Stand C71’de bulunan  standında panel radyatör, kombi, kazan, şofben ve akıllı oda termostatı ürünlerinin yanı sıra başta yurt dışı olmak üzere 2024 yılında piyasaya sunmayı planladığı  6,9,12 ve 16 kW ısı pompası ve elektrikli kombi ürünlerini de sergiledi.

 

Fuar katılımı ile ilgili Warmhaus Genel Müdürü Erdem Ertuna şunları söyledi: “Warmhaus olarak, ISH Frankfurt Messe fuarında uzun yıllardır stratejik olarak yerimizi alıyoruz. Bu sene de dünyanın birçok bölgesinden gelen ziyaretçileri 5 gün boyunca standımızda ağırladık. Ar-Ge ekibimiz tarafından yapılan ve uluslararası ödüller kazanmış olan ürünlerimizin de yer aldığı standımıza yoğun ilgi gördük. Mevcut ve potansiyel müşterilerimizle bir araya gelerek önümüzdeki dönem iş birliklerinin detaylarını konuştuk”.

 

Sektöre yön veren lider firmalar ile kullanıcıları bir araya getiren ISH Fuarı Almanya’nın Frankfurt Messe Fuarı alanında düzenlendi. Pandemi nedeni ile 2 yıl önce dijital ortamda gerçekleşen fuar bu yıl yüz yüze yapıldığı için katılımcılardan da yoğun ilgi gördü.

Önceki İçerikteskon+SODEX iklimlendirme sektörünün dikkatini Ege’ye çekiyor
Sonraki İçerikWilo, Dünya Su Günü’ne özel çalışmalarıyla ‘Yarım Kalmayalım’ diyor