Maktek, ISH Frankfurt Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluştu

 

Dünyanın önde gelen uluslararası etkinliklerinden olan ISH Frankfurt, 13-17 Mart 2023 tarihlerinde 2000’den fazla markanın katılımıyla Almanya’nın Frankurt şehrinde yapıldı. İtalya ve Çin’den sonra Almanya dışından en büyük katılım Türkiye’den gerçekleşti. Sektörün küresel lider konumundaki markalarını ziyaretçilerle buluşturan ISH Frankfurt 2023; yenilenebilir enerji, sürdürülebilirlik ve dünya kaynaklarının korunmasını hedefledi. Karbon izini azaltmak, yenilenebilir enerjinin kullanımı ve daha fazla enerji verimliliği için iklimlendirmede inovatif ürünlerin kullanımının ön plana çıktığı fuar, müşteri ve ziyaretçilerin beklentilerini fazlasıyla karşıladı.

 

Yeni pazarlara erişmek, ürünleri tanıtmak, küresel anlamda tanınırlığını güçlendirmek ve sektördeki yenilikleri takip etmek amacıyla fuara katılan ısıtma sektörünün öncü firmalarından Maktek’e ilgi yoğun oldu. Fuarda sergilenen Omega LCD elektrikli, Epsilon LCD doğal gazlı ve Condense ECO yoğuşmalı kombiler, katı, sıvı yakıtlı ve doğal gazlı kazanlar, Classic, Dikey, Slim, Elektrikli gibi panel radyatör çeşitleri başta olmak üzere güvenilir, çevre dostu ve yüksek verimli geniş ürün gamı büyük beğeni topladı. Ayrıca piyasaya yeni sürülen ve ilk kez tanıtımı yapılan Makpell pelet kazan tam not aldı. Pelet yakıtını maksimum verimle kullanmak için tasarlanan Makpell, çevreyi korurken özel silindirik yanma haznesi sayesinde yüksek ısınma konforu sağlıyor. Başta İngiltere, Hollanda, Fransa olmak üzere Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerinden gelen birçok ziyaretçi standa yoğun ilgi gösterdi. Ayrıca Frankfurt Başkonsolosluğu Ticaret Ateşesi Yusuf Yerkel standa ziyarette bulunarak sektör ve ürünler hakkında bilgi aldı.

 

Maktek İhracat Müdürü Sibel Gürbüz, “Uluslararası fuar ve etkinliklerde geniş portföyümüzü tanıtmaya ve sektöre yön vermeye devam edeceğiz”

 

45 yıllık deneyimini üstün teknoloji, yüksek marka değeri ve fiyat avantajıyla birleştirdiklerini dile getiren Maktek’in İhracat Müdürü Sibel Gürbüz, standa gerçekleştirilen ziyaretler için tüm değerli iş ortakları, uluslararası müşteriler ve tedarikçilere teşekkür ederek: “Sektörün öncü ve önemli fuarlarından biri olan ISH Frankurt’a yerli üretici kimliğimizle katılmaktan dolayı mutluyuz. Çevreye duyarlı ve inovatif ürünlerimizi küresel ve geniş kitlelere ulaştırma fırsatı bulduğumuz bu fuarda hem mevcut işbirliklerimizi güçlendirmek hem de yeni firmalarla tanışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Son derece profesyonel satış ve servis ağımız, yeni teknolojik ürünlerimizle son kullanıcılarımıza kalite ve müşteri memnuniyeti garanti ediyoruz. Isıtma sektöründe Türkiye’nin lider markalarından biri olan firmamız bundan sonra da sürekli gelişerek uluslararası fuar ve etkinliklerde geniş portföyünü tanıtmaya ve sektöre yön vermeye devam edecek” dedi.

Önceki İçerikFaf Vana AŞ geleneksel bayiler toplantısını Üsküp’te gerçekleştirdi
Sonraki İçerikWarmhaus, Bursa 2. İç Tesisat ve Güvenli Doğal gaz Çalıştayı’nda oturum sponsoru oldu